Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Eminem
Titel: Houdini
Aantal keer gedraaid: 55
Eerste keer: Friday 31-05-2024 12:08
Laatste keer: Sunday 23-06-2024 07:49
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 2.41016 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.39939 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Sunday 23-06-2024 07:49
Saturday 22-06-2024 15:52
Saturday 22-06-2024 06:13
Friday 21-06-2024 19:19
Friday 21-06-2024 05:41
Friday 21-06-2024 01:26
Thursday 20-06-2024 12:21
Thursday 20-06-2024 06:26
Thursday 20-06-2024 02:25
Wednesday 19-06-2024 20:38
Wednesday 19-06-2024 14:30
Wednesday 19-06-2024 08:21
Wednesday 19-06-2024 04:28
Tuesday 18-06-2024 21:40
Tuesday 18-06-2024 15:11
Tuesday 18-06-2024 09:39
Tuesday 18-06-2024 05:06
Monday 17-06-2024 17:19
Monday 17-06-2024 13:46
Sunday 16-06-2024 22:22
Sunday 16-06-2024 17:30
Sunday 16-06-2024 11:47
Sunday 16-06-2024 05:06
Sunday 16-06-2024 01:27
Saturday 15-06-2024 17:10
Saturday 15-06-2024 12:34
Saturday 15-06-2024 06:31
Friday 14-06-2024 12:48
Thursday 13-06-2024 21:29
Thursday 13-06-2024 11:36
Thursday 13-06-2024 01:08
Wednesday 12-06-2024 16:27
Wednesday 12-06-2024 06:48
Tuesday 11-06-2024 20:22
Tuesday 11-06-2024 14:45
Tuesday 11-06-2024 10:47
Tuesday 11-06-2024 00:30
Monday 10-06-2024 17:21
Monday 10-06-2024 12:13
Monday 10-06-2024 04:46
Sunday 09-06-2024 18:13
Sunday 09-06-2024 09:27
Sunday 09-06-2024 01:23
Saturday 08-06-2024 08:14
Friday 07-06-2024 21:14
Friday 07-06-2024 10:46
Thursday 06-06-2024 22:31
Thursday 06-06-2024 11:12
Wednesday 05-06-2024 10:47
Tuesday 04-06-2024 11:13
Tuesday 04-06-2024 03:36
Monday 03-06-2024 22:13
Monday 03-06-2024 10:46
Monday 03-06-2024 06:13
Friday 31-05-2024 12:08

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 9
maandag 8
dinsdag 10
woensdag 7
donderdag 8
vrijdag 7
zaterdag 6

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 1
1:00 - 2:00 4
2:00 - 3:00 1
3:00 - 4:00 1
4:00 - 5:00 2
5:00 - 6:00 3
6:00 - 7:00 5
7:00 - 8:00 1
8:00 - 9:00 2
9:00 - 10:00 2
10:00 - 11:00 4
11:00 - 12:00 4
12:00 - 13:00 5
13:00 - 14:00 1
14:00 - 15:00 2
15:00 - 16:00 2
16:00 - 17:00 1
17:00 - 18:00 4
18:00 - 19:00 1
19:00 - 20:00 1
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 3
22:00 - 23:00 3
23:00 - 24:00 0