Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Benson Boone
Titel: Slow It Down
Aantal keer gedraaid: 176
Eerste keer: Friday 24-05-2024 08:16
Laatste keer: Wednesday 24-07-2024 05:21
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 2.891 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.87847 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 24-07-2024 05:21
Tuesday 23-07-2024 12:38
Tuesday 23-07-2024 07:25
Tuesday 23-07-2024 03:40
Monday 22-07-2024 18:21
Monday 22-07-2024 10:13
Monday 22-07-2024 01:42
Sunday 21-07-2024 14:29
Sunday 21-07-2024 07:46
Saturday 20-07-2024 15:21
Saturday 20-07-2024 10:48
Saturday 20-07-2024 04:40
Friday 19-07-2024 09:15
Thursday 18-07-2024 14:53
Thursday 18-07-2024 10:43
Thursday 18-07-2024 03:10
Wednesday 17-07-2024 23:45
Wednesday 17-07-2024 04:26
Tuesday 16-07-2024 17:14
Tuesday 16-07-2024 10:47
Monday 15-07-2024 19:33
Sunday 14-07-2024 16:47
Sunday 14-07-2024 10:49
Saturday 13-07-2024 13:33
Thursday 11-07-2024 18:27
Thursday 11-07-2024 04:05
Wednesday 10-07-2024 16:49
Tuesday 09-07-2024 20:24
Tuesday 09-07-2024 15:26
Tuesday 09-07-2024 10:44
Monday 08-07-2024 18:38
Monday 08-07-2024 07:52
Monday 08-07-2024 02:32
Sunday 07-07-2024 11:49
Saturday 06-07-2024 07:50
Saturday 06-07-2024 01:11
Friday 05-07-2024 15:27
Friday 05-07-2024 09:08
Thursday 04-07-2024 15:49
Wednesday 03-07-2024 14:29
Wednesday 03-07-2024 05:05
Tuesday 02-07-2024 15:22
Tuesday 02-07-2024 10:23
Tuesday 02-07-2024 02:09
Monday 01-07-2024 16:16
Monday 01-07-2024 06:25
Sunday 30-06-2024 14:40
Sunday 30-06-2024 09:08
Sunday 30-06-2024 03:09
Saturday 29-06-2024 10:19
Saturday 29-06-2024 06:14
Saturday 29-06-2024 02:26
Friday 28-06-2024 15:47
Friday 28-06-2024 08:47
Thursday 27-06-2024 22:40
Thursday 27-06-2024 15:49
Wednesday 26-06-2024 20:38
Wednesday 26-06-2024 09:38
Wednesday 26-06-2024 02:13
Tuesday 25-06-2024 18:27
Tuesday 25-06-2024 14:56
Tuesday 25-06-2024 03:16
Monday 24-06-2024 20:08
Monday 24-06-2024 15:50
Monday 24-06-2024 09:20
Monday 24-06-2024 04:11
Sunday 23-06-2024 02:10
Saturday 22-06-2024 13:13
Saturday 22-06-2024 10:21
Saturday 22-06-2024 05:52
Friday 21-06-2024 03:52
Thursday 20-06-2024 08:22
Wednesday 19-06-2024 14:47
Tuesday 18-06-2024 22:43
Tuesday 18-06-2024 15:23
Tuesday 18-06-2024 05:57
Monday 17-06-2024 17:46
Sunday 16-06-2024 10:48
Sunday 16-06-2024 06:13
Saturday 15-06-2024 17:15
Saturday 15-06-2024 13:38
Friday 14-06-2024 21:41
Friday 14-06-2024 06:47
Thursday 13-06-2024 20:37
Thursday 13-06-2024 13:22
Thursday 13-06-2024 01:48
Wednesday 12-06-2024 21:46
Wednesday 12-06-2024 13:43
Wednesday 12-06-2024 08:20
Wednesday 12-06-2024 02:39
Tuesday 11-06-2024 09:50
Tuesday 11-06-2024 03:24
Monday 10-06-2024 23:25
Monday 10-06-2024 16:14
Monday 10-06-2024 10:20
Monday 10-06-2024 04:36
Sunday 09-06-2024 15:24
Sunday 09-06-2024 08:31
Sunday 09-06-2024 02:40
Saturday 08-06-2024 17:48
Saturday 08-06-2024 11:42
Saturday 08-06-2024 07:48
Friday 07-06-2024 21:26
Friday 07-06-2024 05:42
Friday 07-06-2024 00:35
Thursday 06-06-2024 18:38
Thursday 06-06-2024 12:19
Thursday 06-06-2024 01:22
Wednesday 05-06-2024 19:38
Wednesday 05-06-2024 13:21
Wednesday 05-06-2024 07:24
Wednesday 05-06-2024 02:39
Tuesday 04-06-2024 21:44
Tuesday 04-06-2024 16:37
Tuesday 04-06-2024 12:41
Tuesday 04-06-2024 05:06
Tuesday 04-06-2024 01:24
Monday 03-06-2024 11:15
Monday 03-06-2024 06:22
Monday 03-06-2024 02:34
Sunday 02-06-2024 17:26
Sunday 02-06-2024 12:50
Sunday 02-06-2024 07:20
Saturday 01-06-2024 17:43
Saturday 01-06-2024 14:52
Saturday 01-06-2024 08:33
Friday 31-05-2024 21:34
Friday 31-05-2024 12:47
Friday 31-05-2024 04:33
Friday 31-05-2024 00:08
Thursday 30-05-2024 21:40
Thursday 30-05-2024 17:43
Thursday 30-05-2024 14:10
Thursday 30-05-2024 11:35
Thursday 30-05-2024 08:19
Thursday 30-05-2024 05:06
Thursday 30-05-2024 01:27
Wednesday 29-05-2024 22:08
Wednesday 29-05-2024 18:16
Wednesday 29-05-2024 15:21
Wednesday 29-05-2024 12:29
Wednesday 29-05-2024 09:40
Wednesday 29-05-2024 06:23
Wednesday 29-05-2024 02:33
Tuesday 28-05-2024 23:55
Tuesday 28-05-2024 19:48
Tuesday 28-05-2024 16:18
Tuesday 28-05-2024 13:23
Tuesday 28-05-2024 10:21
Tuesday 28-05-2024 07:48
Tuesday 28-05-2024 03:26
Tuesday 28-05-2024 00:09
Monday 27-05-2024 20:36
Monday 27-05-2024 17:43
Monday 27-05-2024 14:49
Monday 27-05-2024 11:52
Monday 27-05-2024 08:18
Monday 27-05-2024 04:31
Monday 27-05-2024 01:26
Sunday 26-05-2024 18:31
Sunday 26-05-2024 15:28
Sunday 26-05-2024 12:47
Sunday 26-05-2024 09:26
Sunday 26-05-2024 06:28
Sunday 26-05-2024 03:27
Saturday 25-05-2024 20:28
Saturday 25-05-2024 18:14
Saturday 25-05-2024 14:17
Saturday 25-05-2024 11:42
Saturday 25-05-2024 08:35
Saturday 25-05-2024 05:05
Saturday 25-05-2024 02:29
Friday 24-05-2024 22:08
Friday 24-05-2024 18:40
Friday 24-05-2024 15:22
Friday 24-05-2024 08:16

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 23
maandag 28
dinsdag 32
woensdag 25
donderdag 22
vrijdag 19
zaterdag 27

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 3
1:00 - 2:00 7
2:00 - 3:00 11
3:00 - 4:00 8
4:00 - 5:00 7
5:00 - 6:00 8
6:00 - 7:00 7
7:00 - 8:00 8
8:00 - 9:00 9
9:00 - 10:00 8
10:00 - 11:00 12
11:00 - 12:00 6
12:00 - 13:00 7
13:00 - 14:00 7
14:00 - 15:00 10
15:00 - 16:00 13
16:00 - 17:00 6
17:00 - 18:00 8
18:00 - 19:00 9
19:00 - 20:00 3
20:00 - 21:00 6
21:00 - 22:00 6
22:00 - 23:00 4
23:00 - 24:00 3