Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Billie Eilish
Titel: Birds Of A Feather
Aantal keer gedraaid: 124
Eerste keer: Saturday 18-05-2024 20:32
Laatste keer: Tuesday 23-07-2024 21:49
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 1.87727 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 1.86005 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 23-07-2024 21:49
Tuesday 23-07-2024 13:45
Tuesday 23-07-2024 05:51
Monday 22-07-2024 23:42
Monday 22-07-2024 16:44
Monday 22-07-2024 07:47
Sunday 21-07-2024 20:45
Sunday 21-07-2024 16:28
Sunday 21-07-2024 09:25
Sunday 21-07-2024 02:10
Saturday 20-07-2024 18:51
Saturday 20-07-2024 08:14
Saturday 20-07-2024 04:25
Friday 19-07-2024 22:27
Friday 19-07-2024 13:26
Friday 19-07-2024 04:49
Friday 19-07-2024 00:30
Thursday 18-07-2024 19:08
Thursday 18-07-2024 13:12
Thursday 18-07-2024 07:20
Thursday 18-07-2024 01:08
Wednesday 17-07-2024 21:41
Wednesday 17-07-2024 14:28
Wednesday 17-07-2024 01:09
Tuesday 16-07-2024 22:24
Tuesday 16-07-2024 15:21
Tuesday 16-07-2024 10:23
Tuesday 16-07-2024 03:26
Monday 15-07-2024 22:37
Monday 15-07-2024 17:35
Monday 15-07-2024 09:15
Monday 15-07-2024 04:37
Sunday 14-07-2024 21:27
Sunday 14-07-2024 14:14
Sunday 14-07-2024 08:33
Sunday 14-07-2024 02:08
Saturday 13-07-2024 18:44
Saturday 13-07-2024 09:24
Saturday 13-07-2024 03:12
Friday 12-07-2024 23:31
Friday 12-07-2024 12:23
Friday 12-07-2024 04:35
Thursday 11-07-2024 21:40
Thursday 11-07-2024 17:50
Thursday 11-07-2024 14:10
Thursday 11-07-2024 11:33
Thursday 11-07-2024 08:20
Thursday 11-07-2024 05:56
Thursday 11-07-2024 01:20
Wednesday 10-07-2024 22:37
Wednesday 10-07-2024 18:09
Wednesday 10-07-2024 15:24
Wednesday 10-07-2024 12:25
Wednesday 10-07-2024 09:31
Wednesday 10-07-2024 06:23
Wednesday 10-07-2024 02:40
Tuesday 09-07-2024 23:29
Tuesday 09-07-2024 19:31
Tuesday 09-07-2024 16:55
Tuesday 09-07-2024 13:23
Tuesday 09-07-2024 10:19
Tuesday 09-07-2024 07:56
Tuesday 09-07-2024 03:22
Tuesday 09-07-2024 00:06
Monday 08-07-2024 20:41
Monday 08-07-2024 14:51
Monday 08-07-2024 11:46
Monday 08-07-2024 08:28
Monday 08-07-2024 04:32
Monday 08-07-2024 01:25
Sunday 07-07-2024 18:27
Sunday 07-07-2024 15:25
Sunday 07-07-2024 12:46
Sunday 07-07-2024 09:25
Sunday 07-07-2024 06:09
Sunday 07-07-2024 02:32
Saturday 06-07-2024 18:39
Saturday 06-07-2024 13:15
Saturday 06-07-2024 10:48
Saturday 06-07-2024 07:21
Saturday 06-07-2024 04:45
Saturday 06-07-2024 01:23
Friday 05-07-2024 21:31
Friday 05-07-2024 18:36
Friday 05-07-2024 15:14
Friday 05-07-2024 11:15
Friday 05-07-2024 08:16
Thursday 04-07-2024 23:42
Thursday 04-07-2024 15:13
Thursday 04-07-2024 07:53
Wednesday 03-07-2024 20:49
Wednesday 03-07-2024 16:35
Wednesday 03-07-2024 12:13
Wednesday 03-07-2024 03:50
Tuesday 02-07-2024 18:33
Tuesday 02-07-2024 09:38
Tuesday 02-07-2024 01:49
Monday 01-07-2024 20:07
Monday 01-07-2024 05:36
Sunday 30-06-2024 21:44
Sunday 30-06-2024 17:29
Sunday 30-06-2024 08:52
Sunday 30-06-2024 02:09
Saturday 29-06-2024 15:31
Saturday 29-06-2024 04:09
Friday 28-06-2024 13:21
Friday 28-06-2024 06:50
Friday 28-06-2024 03:11
Thursday 27-06-2024 20:06
Thursday 27-06-2024 12:46
Thursday 27-06-2024 01:49
Wednesday 26-06-2024 16:49
Wednesday 26-06-2024 12:14
Wednesday 26-06-2024 05:32
Tuesday 25-06-2024 21:28
Tuesday 25-06-2024 10:21
Monday 24-06-2024 22:41
Monday 24-06-2024 13:12
Sunday 23-06-2024 10:22
Sunday 23-06-2024 06:09
Saturday 22-06-2024 08:36
Sunday 16-06-2024 21:29
Friday 07-06-2024 12:10
Saturday 18-05-2024 20:32

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 21
maandag 17
dinsdag 20
woensdag 17
donderdag 17
vrijdag 16
zaterdag 16

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 2
1:00 - 2:00 7
2:00 - 3:00 5
3:00 - 4:00 5
4:00 - 5:00 7
5:00 - 6:00 4
6:00 - 7:00 4
7:00 - 8:00 5
8:00 - 9:00 7
9:00 - 10:00 6
10:00 - 11:00 5
11:00 - 12:00 3
12:00 - 13:00 7
13:00 - 14:00 7
14:00 - 15:00 4
15:00 - 16:00 6
16:00 - 17:00 5
17:00 - 18:00 3
18:00 - 19:00 7
19:00 - 20:00 2
20:00 - 21:00 6
21:00 - 22:00 8
22:00 - 23:00 5
23:00 - 24:00 4