Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Jaxomy, Agatino Romero, Raffaella Carrà
Titel: Pedro
Aantal keer gedraaid: 47
Eerste keer: Thursday 02-05-2024 04:18
Laatste keer: Wednesday 29-05-2024 19:29
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 1.70089 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 1.68962 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 29-05-2024 19:29
Wednesday 29-05-2024 12:10
Wednesday 29-05-2024 02:19
Tuesday 28-05-2024 14:16
Tuesday 28-05-2024 05:25
Monday 27-05-2024 18:39
Monday 27-05-2024 11:23
Monday 27-05-2024 03:40
Sunday 26-05-2024 02:18
Saturday 25-05-2024 16:29
Saturday 25-05-2024 12:42
Saturday 25-05-2024 06:24
Thursday 23-05-2024 21:30
Thursday 23-05-2024 13:14
Wednesday 22-05-2024 14:13
Wednesday 22-05-2024 03:26
Tuesday 21-05-2024 15:22
Tuesday 21-05-2024 05:51
Sunday 19-05-2024 02:12
Saturday 18-05-2024 04:42
Friday 17-05-2024 21:51
Thursday 16-05-2024 12:09
Thursday 16-05-2024 01:09
Wednesday 15-05-2024 19:08
Tuesday 14-05-2024 17:18
Tuesday 14-05-2024 04:48
Monday 13-05-2024 18:15
Saturday 11-05-2024 18:23
Saturday 11-05-2024 14:15
Saturday 11-05-2024 05:02
Friday 10-05-2024 18:24
Friday 10-05-2024 12:42
Thursday 09-05-2024 01:21
Wednesday 08-05-2024 14:13
Tuesday 07-05-2024 18:14
Tuesday 07-05-2024 12:11
Monday 06-05-2024 21:42
Monday 06-05-2024 17:26
Monday 06-05-2024 13:14
Monday 06-05-2024 02:11
Sunday 05-05-2024 12:22
Sunday 05-05-2024 01:10
Saturday 04-05-2024 18:28
Saturday 04-05-2024 12:13
Friday 03-05-2024 18:24
Friday 03-05-2024 03:52
Thursday 02-05-2024 04:18

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 4
maandag 8
dinsdag 8
woensdag 7
donderdag 6
vrijdag 5
zaterdag 9

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 0
1:00 - 2:00 3
2:00 - 3:00 4
3:00 - 4:00 3
4:00 - 5:00 3
5:00 - 6:00 3
6:00 - 7:00 1
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 0
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 0
11:00 - 12:00 1
12:00 - 13:00 7
13:00 - 14:00 2
14:00 - 15:00 4
15:00 - 16:00 1
16:00 - 17:00 1
17:00 - 18:00 2
18:00 - 19:00 7
19:00 - 20:00 2
20:00 - 21:00 0
21:00 - 22:00 3
22:00 - 23:00 0
23:00 - 24:00 0