Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Becky Hill
Titel: Outside Of Love
Aantal keer gedraaid: 72
Eerste keer: Wednesday 17-04-2024 00:22
Laatste keer: Wednesday 24-07-2024 06:36
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.73275 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.73112 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 24-07-2024 06:36
Wednesday 24-07-2024 03:41
Tuesday 23-07-2024 04:26
Monday 22-07-2024 16:54
Monday 22-07-2024 11:33
Sunday 21-07-2024 12:46
Friday 19-07-2024 17:51
Friday 19-07-2024 13:45
Friday 19-07-2024 02:46
Thursday 18-07-2024 18:34
Thursday 18-07-2024 12:41
Wednesday 17-07-2024 17:53
Wednesday 17-07-2024 09:45
Wednesday 17-07-2024 05:31
Wednesday 17-07-2024 01:39
Tuesday 16-07-2024 07:13
Tuesday 16-07-2024 03:07
Monday 15-07-2024 15:33
Monday 15-07-2024 11:36
Monday 15-07-2024 05:26
Sunday 14-07-2024 03:36
Saturday 13-07-2024 10:12
Saturday 13-07-2024 06:35
Saturday 13-07-2024 02:15
Friday 12-07-2024 20:42
Friday 12-07-2024 09:33
Thursday 11-07-2024 02:50
Wednesday 10-07-2024 21:42
Wednesday 10-07-2024 15:32
Wednesday 10-07-2024 06:40
Tuesday 09-07-2024 20:13
Tuesday 09-07-2024 12:54
Tuesday 09-07-2024 04:25
Monday 08-07-2024 17:38
Monday 08-07-2024 13:39
Sunday 07-07-2024 15:13
Sunday 07-07-2024 07:10
Sunday 07-07-2024 03:42
Saturday 06-07-2024 10:34
Saturday 06-07-2024 05:08
Saturday 06-07-2024 01:36
Friday 05-07-2024 18:27
Friday 05-07-2024 11:41
Thursday 04-07-2024 14:43
Thursday 04-07-2024 01:01
Tuesday 02-07-2024 10:15
Monday 01-07-2024 18:39
Monday 01-07-2024 05:22
Sunday 30-06-2024 10:14
Sunday 30-06-2024 02:45
Saturday 29-06-2024 14:27
Saturday 29-06-2024 04:35
Friday 28-06-2024 16:10
Friday 28-06-2024 09:10
Thursday 27-06-2024 12:54
Thursday 27-06-2024 08:41
Thursday 27-06-2024 02:15
Wednesday 26-06-2024 22:32
Wednesday 26-06-2024 16:26
Wednesday 26-06-2024 10:13
Wednesday 26-06-2024 04:19
Tuesday 25-06-2024 00:15
Monday 24-06-2024 18:40
Monday 24-06-2024 13:08
Monday 24-06-2024 04:18
Sunday 23-06-2024 10:15
Sunday 23-06-2024 02:20
Saturday 22-06-2024 12:40
Saturday 22-06-2024 06:23
Saturday 22-06-2024 01:37
Thursday 20-06-2024 22:18
Wednesday 17-04-2024 00:22

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 9
maandag 12
dinsdag 8
woensdag 14
donderdag 9
vrijdag 9
zaterdag 11

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 2
1:00 - 2:00 4
2:00 - 3:00 6
3:00 - 4:00 4
4:00 - 5:00 5
5:00 - 6:00 4
6:00 - 7:00 4
7:00 - 8:00 2
8:00 - 9:00 1
9:00 - 10:00 3
10:00 - 11:00 6
11:00 - 12:00 3
12:00 - 13:00 5
13:00 - 14:00 3
14:00 - 15:00 2
15:00 - 16:00 3
16:00 - 17:00 3
17:00 - 18:00 3
18:00 - 19:00 4
19:00 - 20:00 0
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 1
22:00 - 23:00 2
23:00 - 24:00 0