Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Sabrina Carpenter
Titel: Espresso
Aantal keer gedraaid: 278
Eerste keer: Monday 15-04-2024 22:13
Laatste keer: Wednesday 24-07-2024 13:33
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 2.79007 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.79235 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 24-07-2024 13:33
Tuesday 23-07-2024 22:17
Tuesday 23-07-2024 09:46
Tuesday 23-07-2024 02:12
Monday 22-07-2024 21:08
Monday 22-07-2024 13:06
Monday 22-07-2024 05:46
Sunday 21-07-2024 19:09
Sunday 21-07-2024 10:52
Sunday 21-07-2024 03:02
Saturday 20-07-2024 13:35
Friday 19-07-2024 20:29
Friday 19-07-2024 16:09
Friday 19-07-2024 12:51
Friday 19-07-2024 04:18
Thursday 18-07-2024 17:14
Thursday 18-07-2024 09:48
Wednesday 17-07-2024 23:26
Wednesday 17-07-2024 10:11
Tuesday 16-07-2024 14:44
Tuesday 16-07-2024 12:06
Tuesday 16-07-2024 06:38
Tuesday 16-07-2024 02:15
Monday 15-07-2024 12:14
Monday 15-07-2024 09:50
Sunday 14-07-2024 12:32
Sunday 14-07-2024 06:21
Sunday 14-07-2024 01:36
Saturday 13-07-2024 17:42
Saturday 13-07-2024 14:28
Saturday 13-07-2024 11:30
Saturday 13-07-2024 04:57
Friday 12-07-2024 19:49
Friday 12-07-2024 12:36
Friday 12-07-2024 07:28
Friday 12-07-2024 03:39
Thursday 11-07-2024 16:11
Thursday 11-07-2024 09:48
Thursday 11-07-2024 05:32
Wednesday 10-07-2024 23:33
Wednesday 10-07-2024 14:48
Wednesday 10-07-2024 11:21
Wednesday 10-07-2024 07:36
Wednesday 10-07-2024 02:53
Tuesday 09-07-2024 17:45
Tuesday 09-07-2024 05:30
Tuesday 09-07-2024 00:14
Monday 08-07-2024 19:23
Monday 08-07-2024 10:10
Monday 08-07-2024 02:05
Sunday 07-07-2024 14:31
Sunday 07-07-2024 08:44
Sunday 07-07-2024 04:11
Saturday 06-07-2024 16:16
Saturday 06-07-2024 11:32
Saturday 06-07-2024 05:28
Friday 05-07-2024 20:09
Friday 05-07-2024 14:47
Friday 05-07-2024 08:33
Thursday 04-07-2024 23:31
Thursday 04-07-2024 16:40
Thursday 04-07-2024 10:11
Thursday 04-07-2024 01:36
Wednesday 03-07-2024 03:04
Tuesday 02-07-2024 22:16
Tuesday 02-07-2024 04:48
Monday 01-07-2024 19:49
Monday 01-07-2024 10:39
Monday 01-07-2024 03:35
Sunday 30-06-2024 12:53
Sunday 30-06-2024 02:20
Saturday 29-06-2024 17:04
Saturday 29-06-2024 11:30
Saturday 29-06-2024 07:08
Saturday 29-06-2024 03:05
Friday 28-06-2024 14:48
Friday 28-06-2024 08:50
Thursday 27-06-2024 22:18
Thursday 27-06-2024 17:36
Thursday 27-06-2024 06:05
Wednesday 26-06-2024 09:35
Wednesday 26-06-2024 02:23
Monday 24-06-2024 19:48
Monday 24-06-2024 09:12
Monday 24-06-2024 03:37
Sunday 23-06-2024 23:54
Sunday 23-06-2024 18:13
Sunday 23-06-2024 12:07
Sunday 23-06-2024 08:27
Sunday 23-06-2024 02:06
Saturday 22-06-2024 10:34
Saturday 22-06-2024 00:27
Friday 21-06-2024 07:27
Thursday 20-06-2024 20:08
Thursday 20-06-2024 09:14
Thursday 20-06-2024 01:23
Wednesday 19-06-2024 21:51
Wednesday 19-06-2024 18:12
Wednesday 19-06-2024 05:05
Tuesday 18-06-2024 19:34
Tuesday 18-06-2024 12:45
Tuesday 18-06-2024 07:53
Monday 17-06-2024 14:35
Monday 17-06-2024 05:36
Sunday 16-06-2024 12:42
Sunday 16-06-2024 03:22
Saturday 15-06-2024 18:22
Saturday 15-06-2024 09:41
Saturday 15-06-2024 01:08
Friday 14-06-2024 16:42
Friday 14-06-2024 03:10
Thursday 13-06-2024 16:28
Thursday 13-06-2024 12:43
Thursday 13-06-2024 06:54
Thursday 13-06-2024 01:23
Wednesday 12-06-2024 17:20
Wednesday 12-06-2024 09:32
Wednesday 12-06-2024 04:49
Tuesday 11-06-2024 12:05
Tuesday 11-06-2024 05:51
Monday 10-06-2024 20:07
Monday 10-06-2024 16:27
Monday 10-06-2024 08:20
Monday 10-06-2024 01:09
Sunday 09-06-2024 06:49
Sunday 09-06-2024 01:08
Saturday 08-06-2024 18:31
Saturday 08-06-2024 13:35
Saturday 08-06-2024 04:42
Friday 07-06-2024 17:51
Friday 07-06-2024 00:28
Thursday 06-06-2024 20:50
Thursday 06-06-2024 11:35
Thursday 06-06-2024 03:09
Wednesday 05-06-2024 08:33
Tuesday 04-06-2024 23:17
Tuesday 04-06-2024 12:07
Tuesday 04-06-2024 01:12
Monday 03-06-2024 19:39
Monday 03-06-2024 14:32
Monday 03-06-2024 05:07
Sunday 02-06-2024 20:27
Sunday 02-06-2024 04:17
Saturday 01-06-2024 18:09
Saturday 01-06-2024 10:45
Saturday 01-06-2024 06:27
Friday 31-05-2024 21:08
Friday 31-05-2024 13:24
Friday 31-05-2024 08:52
Friday 31-05-2024 01:23
Thursday 30-05-2024 19:35
Thursday 30-05-2024 14:45
Thursday 30-05-2024 10:45
Thursday 30-05-2024 03:10
Wednesday 29-05-2024 16:51
Wednesday 29-05-2024 12:13
Wednesday 29-05-2024 05:06
Tuesday 28-05-2024 23:39
Monday 27-05-2024 21:29
Monday 27-05-2024 16:15
Sunday 26-05-2024 17:49
Sunday 26-05-2024 13:15
Sunday 26-05-2024 08:35
Saturday 25-05-2024 18:10
Saturday 25-05-2024 13:11
Saturday 25-05-2024 08:14
Saturday 25-05-2024 01:11
Friday 24-05-2024 17:21
Friday 24-05-2024 09:35
Friday 24-05-2024 04:46
Thursday 23-05-2024 20:39
Thursday 23-05-2024 17:53
Thursday 23-05-2024 07:54
Thursday 23-05-2024 01:53
Wednesday 22-05-2024 13:11
Wednesday 22-05-2024 03:11
Tuesday 21-05-2024 16:18
Tuesday 21-05-2024 12:08
Tuesday 21-05-2024 08:18
Monday 20-05-2024 19:31
Monday 20-05-2024 05:07
Saturday 18-05-2024 02:28
Friday 17-05-2024 20:36
Thursday 16-05-2024 22:41
Thursday 16-05-2024 14:44
Thursday 16-05-2024 09:37
Thursday 16-05-2024 04:33
Wednesday 15-05-2024 21:45
Wednesday 15-05-2024 13:47
Wednesday 15-05-2024 05:37
Tuesday 14-05-2024 20:08
Tuesday 14-05-2024 15:47
Monday 13-05-2024 22:39
Monday 13-05-2024 12:07
Monday 13-05-2024 06:51
Monday 13-05-2024 03:52
Sunday 12-05-2024 19:13
Sunday 12-05-2024 08:33
Sunday 12-05-2024 03:31
Saturday 11-05-2024 18:34
Saturday 11-05-2024 14:49
Saturday 11-05-2024 09:41
Friday 10-05-2024 21:11
Friday 10-05-2024 15:20
Friday 10-05-2024 11:15
Friday 10-05-2024 04:33
Thursday 09-05-2024 23:37
Thursday 09-05-2024 05:05
Wednesday 08-05-2024 22:40
Wednesday 08-05-2024 17:49
Wednesday 08-05-2024 10:19
Wednesday 08-05-2024 04:14
Tuesday 07-05-2024 23:32
Tuesday 07-05-2024 19:09
Tuesday 07-05-2024 09:33
Tuesday 07-05-2024 05:06
Tuesday 07-05-2024 00:09
Monday 06-05-2024 18:38
Monday 06-05-2024 12:09
Monday 06-05-2024 06:45
Sunday 05-05-2024 21:20
Sunday 05-05-2024 16:37
Sunday 05-05-2024 11:46
Sunday 05-05-2024 04:05
Saturday 04-05-2024 18:40
Saturday 04-05-2024 12:33
Saturday 04-05-2024 05:08
Friday 03-05-2024 19:24
Friday 03-05-2024 14:14
Friday 03-05-2024 06:22
Friday 03-05-2024 02:27
Thursday 02-05-2024 20:37
Thursday 02-05-2024 16:54
Thursday 02-05-2024 09:35
Thursday 02-05-2024 03:27
Wednesday 01-05-2024 21:34
Wednesday 01-05-2024 17:49
Wednesday 01-05-2024 10:19
Wednesday 01-05-2024 04:32
Tuesday 30-04-2024 23:12
Tuesday 30-04-2024 18:38
Tuesday 30-04-2024 11:39
Tuesday 30-04-2024 05:07
Monday 29-04-2024 23:37
Monday 29-04-2024 19:35
Monday 29-04-2024 12:30
Monday 29-04-2024 06:21
Sunday 28-04-2024 21:42
Sunday 28-04-2024 18:18
Sunday 28-04-2024 10:52
Sunday 28-04-2024 10:52
Sunday 28-04-2024 04:05
Saturday 27-04-2024 20:11
Saturday 27-04-2024 06:13
Friday 26-04-2024 21:07
Friday 26-04-2024 04:11
Thursday 25-04-2024 21:38
Thursday 25-04-2024 03:09
Wednesday 24-04-2024 17:21
Wednesday 24-04-2024 12:06
Wednesday 24-04-2024 04:46
Tuesday 23-04-2024 02:02
Monday 22-04-2024 22:07
Monday 22-04-2024 22:07
Monday 22-04-2024 17:25
Monday 22-04-2024 17:25
Monday 22-04-2024 03:50
Monday 22-04-2024 03:48
Sunday 21-04-2024 20:38
Sunday 21-04-2024 14:50
Sunday 21-04-2024 14:50
Sunday 21-04-2024 06:10
Saturday 20-04-2024 19:14
Saturday 20-04-2024 05:51
Friday 19-04-2024 00:07
Wednesday 17-04-2024 19:20
Tuesday 16-04-2024 23:36
Monday 15-04-2024 22:13

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 41
maandag 45
dinsdag 37
woensdag 38
donderdag 42
vrijdag 37
zaterdag 38

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 5
1:00 - 2:00 11
2:00 - 3:00 10
3:00 - 4:00 17
4:00 - 5:00 16
5:00 - 6:00 16
6:00 - 7:00 12
7:00 - 8:00 6
8:00 - 9:00 11
9:00 - 10:00 14
10:00 - 11:00 12
11:00 - 12:00 8
12:00 - 13:00 19
13:00 - 14:00 9
14:00 - 15:00 14
15:00 - 16:00 2
16:00 - 17:00 12
17:00 - 18:00 15
18:00 - 19:00 11
19:00 - 20:00 15
20:00 - 21:00 12
21:00 - 22:00 11
22:00 - 23:00 9
23:00 - 24:00 11