Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Imagine Dragons
Titel: Eyes Closed
Aantal keer gedraaid: 277
Eerste keer: Wednesday 03-04-2024 22:15
Laatste keer: Tuesday 23-07-2024 13:05
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 2.50412 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.48199 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 23-07-2024 13:05
Tuesday 23-07-2024 08:38
Tuesday 23-07-2024 01:02
Monday 22-07-2024 20:04
Monday 22-07-2024 12:41
Monday 22-07-2024 02:20
Sunday 21-07-2024 12:27
Sunday 21-07-2024 08:07
Sunday 21-07-2024 03:38
Saturday 20-07-2024 14:41
Saturday 20-07-2024 10:32
Saturday 20-07-2024 06:15
Friday 19-07-2024 19:09
Friday 19-07-2024 08:37
Friday 19-07-2024 01:07
Thursday 18-07-2024 16:53
Thursday 18-07-2024 11:16
Thursday 18-07-2024 07:37
Wednesday 17-07-2024 22:31
Wednesday 17-07-2024 16:38
Wednesday 17-07-2024 08:13
Wednesday 17-07-2024 03:01
Tuesday 16-07-2024 20:22
Monday 15-07-2024 18:05
Monday 15-07-2024 13:09
Monday 15-07-2024 08:14
Sunday 14-07-2024 17:53
Sunday 14-07-2024 10:52
Sunday 14-07-2024 06:02
Saturday 13-07-2024 13:25
Saturday 13-07-2024 09:06
Saturday 13-07-2024 04:06
Friday 12-07-2024 20:07
Friday 12-07-2024 13:44
Friday 12-07-2024 01:40
Thursday 11-07-2024 17:35
Thursday 11-07-2024 03:04
Wednesday 10-07-2024 22:17
Wednesday 10-07-2024 16:14
Wednesday 10-07-2024 01:08
Tuesday 09-07-2024 08:40
Tuesday 09-07-2024 04:40
Monday 08-07-2024 11:19
Monday 08-07-2024 03:05
Sunday 07-07-2024 18:05
Sunday 07-07-2024 09:31
Sunday 07-07-2024 01:05
Saturday 06-07-2024 16:13
Saturday 06-07-2024 13:11
Saturday 06-07-2024 08:04
Saturday 06-07-2024 03:42
Friday 05-07-2024 09:44
Friday 05-07-2024 00:16
Thursday 04-07-2024 18:28
Thursday 04-07-2024 07:49
Thursday 04-07-2024 03:05
Wednesday 03-07-2024 21:44
Wednesday 03-07-2024 01:38
Tuesday 02-07-2024 19:07
Tuesday 02-07-2024 15:05
Tuesday 02-07-2024 11:54
Tuesday 02-07-2024 06:40
Monday 01-07-2024 17:08
Monday 01-07-2024 13:09
Monday 01-07-2024 05:45
Sunday 30-06-2024 15:43
Sunday 30-06-2024 09:05
Sunday 30-06-2024 03:02
Saturday 29-06-2024 04:01
Friday 28-06-2024 20:33
Friday 28-06-2024 15:08
Friday 28-06-2024 12:13
Friday 28-06-2024 02:22
Thursday 27-06-2024 19:06
Thursday 27-06-2024 14:16
Thursday 27-06-2024 09:08
Thursday 27-06-2024 05:01
Wednesday 26-06-2024 23:49
Wednesday 26-06-2024 11:37
Wednesday 26-06-2024 03:37
Tuesday 25-06-2024 22:36
Tuesday 25-06-2024 16:15
Tuesday 25-06-2024 12:35
Tuesday 25-06-2024 02:12
Monday 24-06-2024 20:05
Monday 24-06-2024 14:37
Monday 24-06-2024 08:33
Sunday 23-06-2024 12:28
Sunday 23-06-2024 07:08
Sunday 23-06-2024 01:07
Saturday 22-06-2024 13:38
Saturday 22-06-2024 09:27
Friday 21-06-2024 03:41
Thursday 20-06-2024 22:36
Thursday 20-06-2024 02:13
Wednesday 19-06-2024 13:40
Wednesday 19-06-2024 08:17
Wednesday 19-06-2024 04:33
Wednesday 19-06-2024 00:16
Tuesday 18-06-2024 16:26
Tuesday 18-06-2024 10:12
Monday 17-06-2024 21:48
Monday 17-06-2024 13:09
Monday 17-06-2024 02:05
Sunday 16-06-2024 18:42
Sunday 16-06-2024 11:20
Sunday 16-06-2024 06:06
Saturday 15-06-2024 17:07
Saturday 15-06-2024 13:42
Saturday 15-06-2024 08:47
Saturday 15-06-2024 04:38
Friday 14-06-2024 02:08
Thursday 13-06-2024 22:36
Thursday 13-06-2024 15:51
Thursday 13-06-2024 11:47
Thursday 13-06-2024 03:39
Wednesday 12-06-2024 18:38
Wednesday 12-06-2024 10:14
Wednesday 12-06-2024 01:05
Tuesday 11-06-2024 20:50
Tuesday 11-06-2024 13:46
Tuesday 11-06-2024 07:35
Tuesday 11-06-2024 02:55
Monday 10-06-2024 19:12
Monday 10-06-2024 04:17
Sunday 09-06-2024 09:44
Sunday 09-06-2024 02:07
Saturday 08-06-2024 18:05
Saturday 08-06-2024 11:31
Saturday 08-06-2024 07:09
Saturday 08-06-2024 03:08
Friday 07-06-2024 05:26
Friday 07-06-2024 01:22
Thursday 06-06-2024 20:46
Thursday 06-06-2024 06:40
Thursday 06-06-2024 02:53
Wednesday 05-06-2024 22:33
Wednesday 05-06-2024 19:14
Wednesday 05-06-2024 12:38
Tuesday 04-06-2024 17:38
Tuesday 04-06-2024 05:03
Monday 03-06-2024 23:32
Monday 03-06-2024 15:13
Monday 03-06-2024 02:06
Sunday 02-06-2024 08:45
Sunday 02-06-2024 04:40
Saturday 01-06-2024 17:46
Saturday 01-06-2024 14:28
Saturday 01-06-2024 01:40
Friday 31-05-2024 19:11
Friday 31-05-2024 13:13
Wednesday 29-05-2024 18:36
Wednesday 29-05-2024 13:45
Wednesday 29-05-2024 03:11
Tuesday 28-05-2024 22:33
Tuesday 28-05-2024 15:44
Monday 27-05-2024 16:28
Monday 27-05-2024 05:35
Sunday 26-05-2024 10:51
Sunday 26-05-2024 02:33
Saturday 25-05-2024 16:31
Saturday 25-05-2024 07:23
Friday 24-05-2024 14:52
Friday 24-05-2024 03:55
Thursday 23-05-2024 23:14
Thursday 23-05-2024 16:41
Thursday 23-05-2024 09:10
Wednesday 22-05-2024 21:35
Tuesday 21-05-2024 20:52
Tuesday 21-05-2024 16:27
Tuesday 21-05-2024 10:48
Tuesday 21-05-2024 06:48
Tuesday 21-05-2024 03:08
Monday 20-05-2024 04:20
Saturday 18-05-2024 01:10
Friday 17-05-2024 03:24
Thursday 16-05-2024 16:17
Thursday 16-05-2024 06:48
Thursday 16-05-2024 00:06
Wednesday 15-05-2024 16:14
Tuesday 14-05-2024 21:34
Tuesday 14-05-2024 14:11
Tuesday 14-05-2024 02:10
Monday 13-05-2024 15:11
Sunday 12-05-2024 05:16
Saturday 11-05-2024 17:42
Saturday 11-05-2024 08:49
Friday 10-05-2024 14:52
Friday 10-05-2024 07:49
Friday 10-05-2024 01:25
Thursday 09-05-2024 21:37
Thursday 09-05-2024 02:27
Wednesday 08-05-2024 20:42
Wednesday 08-05-2024 13:23
Wednesday 08-05-2024 07:50
Wednesday 08-05-2024 01:21
Tuesday 07-05-2024 21:42
Tuesday 07-05-2024 14:11
Tuesday 07-05-2024 08:19
Tuesday 07-05-2024 02:21
Monday 06-05-2024 22:08
Monday 06-05-2024 15:22
Monday 06-05-2024 09:10
Monday 06-05-2024 03:26
Sunday 05-05-2024 13:43
Sunday 05-05-2024 07:22
Sunday 05-05-2024 01:24
Saturday 04-05-2024 18:30
Saturday 04-05-2024 14:12
Saturday 04-05-2024 08:35
Saturday 04-05-2024 02:26
Friday 03-05-2024 15:20
Thursday 02-05-2024 19:20
Thursday 02-05-2024 09:08
Wednesday 01-05-2024 13:42
Wednesday 01-05-2024 08:51
Wednesday 01-05-2024 08:51
Wednesday 01-05-2024 00:07
Tuesday 30-04-2024 15:10
Tuesday 30-04-2024 05:33
Monday 29-04-2024 10:23
Monday 29-04-2024 01:10
Sunday 28-04-2024 16:47
Sunday 28-04-2024 09:38
Sunday 28-04-2024 09:38
Sunday 28-04-2024 03:11
Saturday 27-04-2024 07:18
Friday 26-04-2024 21:46
Friday 26-04-2024 11:50
Friday 26-04-2024 11:50
Thursday 25-04-2024 22:41
Thursday 25-04-2024 16:16
Wednesday 24-04-2024 20:09
Wednesday 24-04-2024 15:43
Tuesday 23-04-2024 21:31
Tuesday 23-04-2024 10:48
Tuesday 23-04-2024 00:30
Monday 22-04-2024 15:11
Monday 22-04-2024 06:51
Monday 22-04-2024 06:51
Sunday 21-04-2024 16:50
Sunday 21-04-2024 16:50
Sunday 21-04-2024 08:13
Saturday 20-04-2024 14:55
Saturday 20-04-2024 14:55
Saturday 20-04-2024 04:22
Friday 19-04-2024 03:11
Thursday 18-04-2024 18:46
Thursday 18-04-2024 04:05
Thursday 18-04-2024 00:10
Tuesday 16-04-2024 23:41
Tuesday 16-04-2024 19:09
Tuesday 16-04-2024 19:09
Monday 15-04-2024 20:36
Monday 15-04-2024 20:36
Monday 15-04-2024 04:28
Sunday 14-04-2024 17:26
Sunday 14-04-2024 17:26
Sunday 14-04-2024 05:09
Sunday 14-04-2024 01:24
Saturday 13-04-2024 12:33
Saturday 13-04-2024 12:33
Saturday 13-04-2024 09:26
Friday 12-04-2024 20:33
Thursday 11-04-2024 06:22
Tuesday 09-04-2024 08:18
Tuesday 09-04-2024 00:26
Monday 08-04-2024 15:20
Sunday 07-04-2024 20:29
Sunday 07-04-2024 10:24
Sunday 07-04-2024 07:22
Saturday 06-04-2024 11:40
Saturday 06-04-2024 11:40
Saturday 06-04-2024 02:25
Thursday 04-04-2024 12:09
Thursday 04-04-2024 12:09
Wednesday 03-04-2024 22:15

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 42
maandag 39
dinsdag 46
woensdag 38
donderdag 39
vrijdag 30
zaterdag 43

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 7
1:00 - 2:00 16
2:00 - 3:00 16
3:00 - 4:00 18
4:00 - 5:00 11
5:00 - 6:00 8
6:00 - 7:00 10
7:00 - 8:00 11
8:00 - 9:00 18
9:00 - 10:00 13
10:00 - 11:00 9
11:00 - 12:00 11
12:00 - 13:00 10
13:00 - 14:00 16
14:00 - 15:00 11
15:00 - 16:00 13
16:00 - 17:00 16
17:00 - 18:00 9
18:00 - 19:00 9
19:00 - 20:00 9
20:00 - 21:00 14
21:00 - 22:00 8
22:00 - 23:00 10
23:00 - 24:00 4