Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Ronde
Titel: Undecided
Aantal keer gedraaid: 445
Eerste keer: Thursday 25-01-2024 19:25
Laatste keer: Friday 21-06-2024 20:20
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 3.00598 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.97344 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Friday 21-06-2024 20:20
Friday 21-06-2024 04:32
Thursday 20-06-2024 12:52
Thursday 20-06-2024 03:06
Wednesday 19-06-2024 22:15
Wednesday 19-06-2024 17:04
Wednesday 19-06-2024 11:36
Wednesday 19-06-2024 06:06
Wednesday 19-06-2024 02:23
Tuesday 18-06-2024 07:46
Monday 17-06-2024 19:48
Monday 17-06-2024 13:44
Monday 17-06-2024 01:41
Sunday 16-06-2024 09:42
Sunday 16-06-2024 03:01
Saturday 15-06-2024 16:46
Saturday 15-06-2024 13:05
Saturday 15-06-2024 01:02
Friday 14-06-2024 16:10
Friday 14-06-2024 11:37
Friday 14-06-2024 05:24
Thursday 13-06-2024 19:06
Thursday 13-06-2024 10:42
Wednesday 12-06-2024 23:19
Wednesday 12-06-2024 17:37
Wednesday 12-06-2024 12:50
Wednesday 12-06-2024 09:10
Wednesday 12-06-2024 03:05
Tuesday 11-06-2024 21:45
Tuesday 11-06-2024 15:39
Tuesday 11-06-2024 10:44
Tuesday 11-06-2024 06:07
Monday 10-06-2024 20:48
Monday 10-06-2024 14:06
Monday 10-06-2024 04:38
Sunday 09-06-2024 08:05
Sunday 09-06-2024 02:54
Saturday 08-06-2024 17:05
Saturday 08-06-2024 13:08
Friday 07-06-2024 18:14
Friday 07-06-2024 15:32
Friday 07-06-2024 11:39
Friday 07-06-2024 04:17
Thursday 06-06-2024 17:07
Thursday 06-06-2024 13:05
Thursday 06-06-2024 06:26
Thursday 06-06-2024 00:37
Wednesday 05-06-2024 15:34
Wednesday 05-06-2024 02:07
Tuesday 04-06-2024 20:32
Tuesday 04-06-2024 13:52
Tuesday 04-06-2024 03:33
Monday 03-06-2024 19:15
Monday 03-06-2024 05:46
Sunday 02-06-2024 15:14
Sunday 02-06-2024 08:06
Sunday 02-06-2024 02:19
Saturday 01-06-2024 17:05
Saturday 01-06-2024 13:05
Saturday 01-06-2024 09:04
Saturday 01-06-2024 01:03
Friday 31-05-2024 18:19
Friday 31-05-2024 12:39
Friday 31-05-2024 07:17
Thursday 30-05-2024 15:35
Thursday 30-05-2024 10:43
Thursday 30-05-2024 04:35
Wednesday 29-05-2024 19:12
Wednesday 29-05-2024 12:39
Wednesday 29-05-2024 02:47
Tuesday 28-05-2024 17:08
Tuesday 28-05-2024 08:07
Tuesday 28-05-2024 01:04
Monday 27-05-2024 20:06
Monday 27-05-2024 06:06
Sunday 26-05-2024 09:42
Sunday 26-05-2024 05:29
Saturday 25-05-2024 17:06
Saturday 25-05-2024 10:29
Friday 24-05-2024 14:07
Friday 24-05-2024 04:18
Thursday 23-05-2024 20:48
Thursday 23-05-2024 12:40
Thursday 23-05-2024 06:06
Wednesday 22-05-2024 21:54
Wednesday 22-05-2024 17:06
Wednesday 22-05-2024 09:12
Wednesday 22-05-2024 03:03
Tuesday 21-05-2024 19:05
Tuesday 21-05-2024 14:45
Tuesday 21-05-2024 01:02
Monday 20-05-2024 08:48
Monday 20-05-2024 05:31
Saturday 18-05-2024 06:10
Friday 17-05-2024 19:32
Friday 17-05-2024 03:40
Thursday 16-05-2024 18:40
Thursday 16-05-2024 09:10
Thursday 16-05-2024 05:29
Thursday 16-05-2024 01:19
Wednesday 15-05-2024 21:09
Wednesday 15-05-2024 15:09
Wednesday 15-05-2024 07:48
Wednesday 15-05-2024 03:02
Tuesday 14-05-2024 19:06
Tuesday 14-05-2024 13:05
Tuesday 14-05-2024 06:06
Monday 13-05-2024 16:44
Monday 13-05-2024 02:19
Sunday 12-05-2024 18:05
Sunday 12-05-2024 10:28
Sunday 12-05-2024 05:07
Saturday 11-05-2024 14:28
Friday 10-05-2024 20:33
Friday 10-05-2024 17:07
Friday 10-05-2024 13:07
Friday 10-05-2024 09:23
Friday 10-05-2024 04:36
Thursday 09-05-2024 01:02
Wednesday 08-05-2024 20:52
Wednesday 08-05-2024 16:17
Wednesday 08-05-2024 07:06
Wednesday 08-05-2024 02:49
Tuesday 07-05-2024 19:25
Tuesday 07-05-2024 14:40
Tuesday 07-05-2024 06:06
Monday 06-05-2024 16:50
Monday 06-05-2024 08:35
Monday 06-05-2024 04:35
Sunday 05-05-2024 19:23
Saturday 04-05-2024 18:06
Saturday 04-05-2024 12:18
Saturday 04-05-2024 03:39
Friday 03-05-2024 22:16
Friday 03-05-2024 18:35
Friday 03-05-2024 14:38
Friday 03-05-2024 05:41
Thursday 02-05-2024 19:05
Thursday 02-05-2024 09:18
Thursday 02-05-2024 04:14
Wednesday 01-05-2024 18:06
Wednesday 01-05-2024 18:06
Wednesday 01-05-2024 02:22
Tuesday 30-04-2024 16:39
Tuesday 30-04-2024 08:35
Tuesday 30-04-2024 01:00
Monday 29-04-2024 19:48
Monday 29-04-2024 07:05
Monday 29-04-2024 03:03
Sunday 28-04-2024 18:22
Sunday 28-04-2024 09:29
Saturday 27-04-2024 06:41
Saturday 27-04-2024 02:30
Friday 26-04-2024 13:43
Friday 26-04-2024 08:32
Thursday 25-04-2024 09:40
Thursday 25-04-2024 06:06
Thursday 25-04-2024 03:05
Wednesday 24-04-2024 17:07
Tuesday 23-04-2024 20:26
Tuesday 23-04-2024 20:26
Tuesday 23-04-2024 13:06
Tuesday 23-04-2024 08:06
Tuesday 23-04-2024 08:06
Monday 22-04-2024 18:36
Monday 22-04-2024 15:08
Monday 22-04-2024 06:06
Monday 22-04-2024 06:06
Sunday 21-04-2024 18:41
Sunday 21-04-2024 13:08
Sunday 21-04-2024 05:58
Saturday 20-04-2024 17:14
Saturday 20-04-2024 04:35
Friday 19-04-2024 03:03
Thursday 18-04-2024 23:37
Thursday 18-04-2024 19:44
Thursday 18-04-2024 15:44
Thursday 18-04-2024 01:38
Wednesday 17-04-2024 18:05
Wednesday 17-04-2024 18:05
Wednesday 17-04-2024 05:23
Wednesday 17-04-2024 00:17
Tuesday 16-04-2024 16:29
Tuesday 16-04-2024 16:29
Tuesday 16-04-2024 03:06
Monday 15-04-2024 21:45
Monday 15-04-2024 01:41
Monday 15-04-2024 01:41
Sunday 14-04-2024 19:09
Sunday 14-04-2024 06:40
Saturday 13-04-2024 17:05
Saturday 13-04-2024 12:07
Saturday 13-04-2024 04:07
Friday 12-04-2024 18:08
Friday 12-04-2024 14:06
Thursday 11-04-2024 21:08
Thursday 11-04-2024 03:06
Thursday 11-04-2024 03:06
Wednesday 10-04-2024 20:04
Wednesday 10-04-2024 20:04
Wednesday 10-04-2024 15:35
Wednesday 10-04-2024 06:06
Wednesday 10-04-2024 06:06
Wednesday 10-04-2024 00:14
Wednesday 10-04-2024 00:14
Tuesday 09-04-2024 17:07
Monday 08-04-2024 21:46
Monday 08-04-2024 12:06
Monday 08-04-2024 07:06
Monday 08-04-2024 03:04
Sunday 07-04-2024 13:04
Saturday 06-04-2024 17:05
Saturday 06-04-2024 04:28
Friday 05-04-2024 16:15
Friday 05-04-2024 16:15
Thursday 04-04-2024 18:36
Thursday 04-04-2024 13:05
Thursday 04-04-2024 13:05
Thursday 04-04-2024 01:03
Wednesday 03-04-2024 16:40
Wednesday 03-04-2024 16:40
Wednesday 03-04-2024 05:44
Tuesday 02-04-2024 19:39
Tuesday 02-04-2024 08:06
Tuesday 02-04-2024 08:06
Tuesday 02-04-2024 04:14
Tuesday 02-04-2024 04:14
Monday 01-04-2024 18:42
Sunday 31-03-2024 09:06
Saturday 30-03-2024 17:06
Saturday 30-03-2024 12:42
Friday 29-03-2024 17:38
Friday 29-03-2024 13:09
Friday 29-03-2024 05:43
Thursday 28-03-2024 21:45
Thursday 28-03-2024 16:35
Thursday 28-03-2024 08:08
Thursday 28-03-2024 08:08
Tuesday 26-03-2024 23:36
Monday 25-03-2024 18:05
Monday 25-03-2024 18:05
Monday 25-03-2024 14:06
Sunday 24-03-2024 15:06
Sunday 24-03-2024 09:07
Saturday 23-03-2024 18:06
Saturday 23-03-2024 13:04
Saturday 23-03-2024 01:02
Friday 22-03-2024 09:13
Thursday 21-03-2024 18:20
Thursday 21-03-2024 18:20
Thursday 21-03-2024 13:05
Thursday 21-03-2024 06:06
Thursday 21-03-2024 02:52
Wednesday 20-03-2024 19:48
Tuesday 19-03-2024 23:30
Tuesday 19-03-2024 18:36
Tuesday 19-03-2024 06:06
Tuesday 19-03-2024 06:06
Monday 18-03-2024 21:47
Monday 18-03-2024 15:37
Monday 18-03-2024 15:37
Sunday 17-03-2024 13:19
Sunday 17-03-2024 08:05
Saturday 16-03-2024 18:18
Saturday 16-03-2024 13:42
Saturday 16-03-2024 09:08
Saturday 16-03-2024 09:08
Saturday 16-03-2024 04:07
Friday 15-03-2024 13:38
Thursday 14-03-2024 02:31
Wednesday 13-03-2024 17:09
Wednesday 13-03-2024 11:22
Tuesday 12-03-2024 22:18
Tuesday 12-03-2024 22:18
Tuesday 12-03-2024 13:48
Tuesday 12-03-2024 00:14
Sunday 10-03-2024 11:40
Saturday 09-03-2024 18:10
Saturday 09-03-2024 13:42
Saturday 09-03-2024 13:42
Saturday 09-03-2024 05:11
Friday 08-03-2024 20:34
Friday 08-03-2024 15:39
Friday 08-03-2024 15:39
Friday 08-03-2024 07:18
Thursday 07-03-2024 17:08
Thursday 07-03-2024 11:21
Thursday 07-03-2024 01:35
Wednesday 06-03-2024 20:50
Wednesday 06-03-2024 14:05
Wednesday 06-03-2024 14:05
Tuesday 05-03-2024 23:25
Tuesday 05-03-2024 19:28
Tuesday 05-03-2024 10:21
Tuesday 05-03-2024 05:02
Monday 04-03-2024 13:08
Sunday 03-03-2024 06:49
Saturday 02-03-2024 18:35
Saturday 02-03-2024 11:47
Saturday 02-03-2024 04:42
Friday 01-03-2024 20:10
Friday 01-03-2024 15:47
Friday 01-03-2024 09:15
Friday 01-03-2024 05:40
Thursday 29-02-2024 21:32
Thursday 29-02-2024 14:10
Wednesday 28-02-2024 18:35
Wednesday 28-02-2024 11:50
Wednesday 28-02-2024 07:23
Wednesday 28-02-2024 03:46
Tuesday 27-02-2024 19:08
Tuesday 27-02-2024 08:52
Tuesday 27-02-2024 01:11
Monday 26-02-2024 15:47
Monday 26-02-2024 04:10
Sunday 25-02-2024 20:12
Sunday 25-02-2024 10:51
Sunday 25-02-2024 03:52
Saturday 24-02-2024 18:36
Saturday 24-02-2024 13:14
Saturday 24-02-2024 05:57
Saturday 24-02-2024 05:57
Friday 23-02-2024 18:11
Friday 23-02-2024 06:54
Thursday 22-02-2024 21:55
Thursday 22-02-2024 11:43
Wednesday 21-02-2024 23:41
Wednesday 21-02-2024 15:45
Tuesday 20-02-2024 20:42
Tuesday 20-02-2024 20:42
Tuesday 20-02-2024 16:27
Tuesday 20-02-2024 16:27
Tuesday 20-02-2024 10:16
Tuesday 20-02-2024 01:14
Tuesday 20-02-2024 01:14
Monday 19-02-2024 15:45
Monday 19-02-2024 05:40
Sunday 18-02-2024 11:46
Sunday 18-02-2024 06:44
Sunday 18-02-2024 01:54
Saturday 17-02-2024 18:19
Saturday 17-02-2024 13:11
Saturday 17-02-2024 08:53
Saturday 17-02-2024 08:53
Friday 16-02-2024 17:26
Friday 16-02-2024 03:28
Thursday 15-02-2024 21:41
Thursday 15-02-2024 17:49
Thursday 15-02-2024 13:29
Thursday 15-02-2024 04:07
Wednesday 14-02-2024 22:47
Wednesday 14-02-2024 18:11
Wednesday 14-02-2024 11:39
Wednesday 14-02-2024 05:37
Tuesday 13-02-2024 23:42
Tuesday 13-02-2024 19:34
Tuesday 13-02-2024 12:51
Tuesday 13-02-2024 06:53
Tuesday 13-02-2024 00:06
Monday 12-02-2024 20:43
Monday 12-02-2024 20:43
Monday 12-02-2024 13:31
Monday 12-02-2024 07:51
Monday 12-02-2024 01:26
Sunday 11-02-2024 18:27
Sunday 11-02-2024 11:13
Saturday 10-02-2024 18:36
Saturday 10-02-2024 13:12
Friday 09-02-2024 20:39
Friday 09-02-2024 16:17
Friday 09-02-2024 16:17
Friday 09-02-2024 12:14
Friday 09-02-2024 09:14
Friday 09-02-2024 06:18
Friday 09-02-2024 02:31
Thursday 08-02-2024 13:30
Thursday 08-02-2024 07:49
Thursday 08-02-2024 03:24
Wednesday 07-02-2024 20:32
Wednesday 07-02-2024 14:36
Wednesday 07-02-2024 08:21
Wednesday 07-02-2024 04:33
Tuesday 06-02-2024 21:43
Tuesday 06-02-2024 15:14
Tuesday 06-02-2024 09:09
Tuesday 06-02-2024 05:07
Monday 05-02-2024 10:46
Monday 05-02-2024 07:23
Sunday 04-02-2024 20:07
Sunday 04-02-2024 14:51
Sunday 04-02-2024 08:15
Sunday 04-02-2024 04:08
Saturday 03-02-2024 18:37
Saturday 03-02-2024 09:46
Saturday 03-02-2024 03:25
Friday 02-02-2024 17:44
Friday 02-02-2024 17:44
Friday 02-02-2024 04:56
Friday 02-02-2024 04:56
Friday 02-02-2024 00:06
Friday 02-02-2024 00:06
Thursday 01-02-2024 21:33
Thursday 01-02-2024 17:52
Thursday 01-02-2024 14:15
Thursday 01-02-2024 11:42
Thursday 01-02-2024 08:21
Thursday 01-02-2024 05:07
Thursday 01-02-2024 01:22
Wednesday 31-01-2024 22:40
Wednesday 31-01-2024 18:42
Wednesday 31-01-2024 15:27
Wednesday 31-01-2024 09:14
Wednesday 31-01-2024 02:36
Tuesday 30-01-2024 23:32
Tuesday 30-01-2024 19:29
Tuesday 30-01-2024 19:29
Tuesday 30-01-2024 16:46
Tuesday 30-01-2024 07:50
Tuesday 30-01-2024 07:50
Tuesday 30-01-2024 03:26
Tuesday 30-01-2024 00:07
Monday 29-01-2024 20:39
Monday 29-01-2024 14:38
Monday 29-01-2024 11:40
Monday 29-01-2024 08:20
Monday 29-01-2024 08:20
Monday 29-01-2024 04:35
Monday 29-01-2024 01:26
Sunday 28-01-2024 18:28
Sunday 28-01-2024 15:26
Sunday 28-01-2024 15:26
Sunday 28-01-2024 12:49
Sunday 28-01-2024 09:27
Sunday 28-01-2024 09:27
Sunday 28-01-2024 06:29
Saturday 27-01-2024 20:31
Saturday 27-01-2024 18:13
Saturday 27-01-2024 13:35
Saturday 27-01-2024 10:47
Saturday 27-01-2024 04:26
Saturday 27-01-2024 01:27
Friday 26-01-2024 21:23
Friday 26-01-2024 14:39
Friday 26-01-2024 08:35
Thursday 25-01-2024 19:25

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 47
maandag 57
dinsdag 77
woensdag 70
donderdag 68
vrijdag 65
zaterdag 61

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 9
1:00 - 2:00 22
2:00 - 3:00 13
3:00 - 4:00 21
4:00 - 5:00 23
5:00 - 6:00 20
6:00 - 7:00 24
7:00 - 8:00 13
8:00 - 9:00 23
9:00 - 10:00 22
10:00 - 11:00 10
11:00 - 12:00 14
12:00 - 13:00 12
13:00 - 14:00 31
14:00 - 15:00 16
15:00 - 16:00 22
16:00 - 17:00 18
17:00 - 18:00 23
18:00 - 19:00 36
19:00 - 20:00 21
20:00 - 21:00 24
21:00 - 22:00 14
22:00 - 23:00 6
23:00 - 24:00 8