Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Douwe Bob
Titel: Nothing To Lose
Aantal keer gedraaid: 457
Eerste keer: Saturday 13-01-2024 05:57
Laatste keer: Tuesday 23-07-2024 14:39
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 2.37573 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 2.36439 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 23-07-2024 14:39
Monday 22-07-2024 18:06
Sunday 21-07-2024 03:22
Friday 19-07-2024 16:19
Wednesday 17-07-2024 07:28
Tuesday 16-07-2024 17:54
Monday 15-07-2024 12:54
Sunday 14-07-2024 08:29
Friday 12-07-2024 04:05
Thursday 11-07-2024 06:06
Wednesday 10-07-2024 15:51
Monday 08-07-2024 01:22
Saturday 06-07-2024 01:19
Friday 05-07-2024 09:37
Wednesday 03-07-2024 19:49
Sunday 30-06-2024 17:10
Friday 28-06-2024 12:38
Friday 28-06-2024 06:37
Thursday 27-06-2024 16:17
Thursday 27-06-2024 11:53
Thursday 27-06-2024 05:29
Wednesday 26-06-2024 21:08
Wednesday 26-06-2024 14:43
Wednesday 26-06-2024 03:01
Tuesday 25-06-2024 11:52
Tuesday 25-06-2024 01:04
Monday 24-06-2024 20:43
Monday 24-06-2024 09:49
Monday 24-06-2024 02:51
Sunday 23-06-2024 05:08
Saturday 22-06-2024 13:05
Saturday 22-06-2024 09:07
Friday 21-06-2024 16:27
Friday 21-06-2024 07:50
Friday 21-06-2024 02:04
Thursday 20-06-2024 21:07
Thursday 20-06-2024 13:05
Thursday 20-06-2024 09:52
Thursday 20-06-2024 05:33
Wednesday 19-06-2024 19:33
Wednesday 19-06-2024 14:34
Wednesday 19-06-2024 03:39
Tuesday 18-06-2024 18:06
Tuesday 18-06-2024 08:06
Monday 17-06-2024 15:09
Monday 17-06-2024 03:17
Sunday 16-06-2024 05:10
Sunday 16-06-2024 01:07
Saturday 15-06-2024 09:07
Friday 14-06-2024 21:10
Friday 14-06-2024 15:36
Friday 14-06-2024 07:36
Thursday 13-06-2024 19:24
Thursday 13-06-2024 14:38
Wednesday 12-06-2024 17:08
Wednesday 12-06-2024 05:47
Tuesday 11-06-2024 20:13
Tuesday 11-06-2024 13:04
Tuesday 11-06-2024 09:17
Tuesday 11-06-2024 02:37
Monday 10-06-2024 18:06
Monday 10-06-2024 07:44
Monday 10-06-2024 03:05
Sunday 09-06-2024 15:39
Sunday 09-06-2024 10:56
Sunday 09-06-2024 04:39
Saturday 08-06-2024 17:36
Saturday 08-06-2024 12:39
Saturday 08-06-2024 09:26
Friday 07-06-2024 06:38
Friday 07-06-2024 00:25
Thursday 06-06-2024 14:14
Wednesday 05-06-2024 17:08
Wednesday 05-06-2024 09:09
Wednesday 05-06-2024 03:43
Tuesday 04-06-2024 19:41
Tuesday 04-06-2024 13:05
Tuesday 04-06-2024 07:14
Tuesday 04-06-2024 01:03
Monday 03-06-2024 16:06
Monday 03-06-2024 09:48
Monday 03-06-2024 03:10
Sunday 02-06-2024 13:19
Sunday 02-06-2024 07:40
Saturday 01-06-2024 17:23
Saturday 01-06-2024 10:12
Saturday 01-06-2024 04:05
Friday 31-05-2024 20:28
Friday 31-05-2024 14:04
Friday 31-05-2024 08:23
Thursday 30-05-2024 22:13
Thursday 30-05-2024 11:48
Thursday 30-05-2024 06:40
Wednesday 29-05-2024 21:08
Wednesday 29-05-2024 15:10
Wednesday 29-05-2024 10:13
Wednesday 29-05-2024 04:22
Wednesday 29-05-2024 00:16
Tuesday 28-05-2024 19:07
Tuesday 28-05-2024 13:04
Tuesday 28-05-2024 06:07
Monday 27-05-2024 21:43
Monday 27-05-2024 17:09
Monday 27-05-2024 11:40
Monday 27-05-2024 03:03
Sunday 26-05-2024 11:06
Sunday 26-05-2024 01:38
Saturday 25-05-2024 17:24
Saturday 25-05-2024 13:04
Saturday 25-05-2024 08:05
Friday 24-05-2024 20:29
Friday 24-05-2024 15:10
Friday 24-05-2024 09:50
Thursday 23-05-2024 13:40
Thursday 23-05-2024 08:10
Thursday 23-05-2024 02:53
Wednesday 22-05-2024 18:06
Wednesday 22-05-2024 05:45
Tuesday 21-05-2024 16:15
Tuesday 21-05-2024 08:08
Tuesday 21-05-2024 04:14
Sunday 19-05-2024 03:02
Saturday 18-05-2024 04:39
Friday 17-05-2024 02:08
Thursday 16-05-2024 21:08
Thursday 16-05-2024 08:10
Wednesday 15-05-2024 22:14
Wednesday 15-05-2024 17:08
Wednesday 15-05-2024 05:43
Wednesday 15-05-2024 00:16
Tuesday 14-05-2024 20:15
Tuesday 14-05-2024 15:50
Tuesday 14-05-2024 10:40
Tuesday 14-05-2024 01:43
Monday 13-05-2024 17:46
Monday 13-05-2024 13:09
Monday 13-05-2024 07:07
Sunday 12-05-2024 09:05
Sunday 12-05-2024 02:02
Saturday 11-05-2024 17:20
Saturday 11-05-2024 08:05
Friday 10-05-2024 19:49
Friday 10-05-2024 11:23
Friday 10-05-2024 05:18
Thursday 09-05-2024 03:05
Wednesday 08-05-2024 21:54
Wednesday 08-05-2024 17:07
Wednesday 08-05-2024 09:40
Wednesday 08-05-2024 04:43
Tuesday 07-05-2024 16:40
Tuesday 07-05-2024 12:34
Tuesday 07-05-2024 08:07
Monday 06-05-2024 21:45
Monday 06-05-2024 15:12
Monday 06-05-2024 06:37
Sunday 05-05-2024 17:51
Sunday 05-05-2024 09:50
Sunday 05-05-2024 04:08
Saturday 04-05-2024 17:21
Saturday 04-05-2024 10:49
Saturday 04-05-2024 03:05
Friday 03-05-2024 17:54
Friday 03-05-2024 13:07
Friday 03-05-2024 07:39
Friday 03-05-2024 01:38
Thursday 02-05-2024 15:13
Thursday 02-05-2024 08:52
Thursday 02-05-2024 05:02
Wednesday 01-05-2024 14:06
Wednesday 01-05-2024 03:02
Tuesday 30-04-2024 19:26
Tuesday 30-04-2024 10:41
Monday 29-04-2024 20:04
Monday 29-04-2024 10:40
Monday 29-04-2024 04:38
Sunday 28-04-2024 17:42
Sunday 28-04-2024 12:06
Sunday 28-04-2024 08:05
Sunday 28-04-2024 03:03
Saturday 27-04-2024 06:09
Friday 26-04-2024 21:54
Friday 26-04-2024 21:54
Friday 26-04-2024 14:35
Thursday 25-04-2024 18:35
Thursday 25-04-2024 12:38
Thursday 25-04-2024 08:08
Thursday 25-04-2024 08:08
Wednesday 24-04-2024 14:02
Wednesday 24-04-2024 09:29
Wednesday 24-04-2024 02:21
Tuesday 23-04-2024 18:21
Tuesday 23-04-2024 06:37
Monday 22-04-2024 17:06
Monday 22-04-2024 13:07
Monday 22-04-2024 08:47
Sunday 21-04-2024 14:06
Saturday 20-04-2024 16:28
Saturday 20-04-2024 13:40
Saturday 20-04-2024 13:40
Saturday 20-04-2024 10:13
Saturday 20-04-2024 02:58
Thursday 18-04-2024 05:02
Wednesday 17-04-2024 03:40
Tuesday 16-04-2024 17:08
Monday 15-04-2024 21:09
Monday 15-04-2024 16:07
Sunday 14-04-2024 09:46
Sunday 14-04-2024 09:46
Saturday 13-04-2024 08:46
Friday 12-04-2024 16:39
Friday 12-04-2024 16:39
Friday 12-04-2024 10:13
Friday 12-04-2024 03:03
Thursday 11-04-2024 07:35
Thursday 11-04-2024 01:39
Wednesday 10-04-2024 09:52
Wednesday 10-04-2024 09:52
Tuesday 09-04-2024 23:28
Tuesday 09-04-2024 07:39
Tuesday 09-04-2024 07:39
Tuesday 09-04-2024 01:02
Monday 08-04-2024 13:07
Sunday 07-04-2024 12:30
Saturday 06-04-2024 17:45
Saturday 06-04-2024 09:07
Friday 05-04-2024 17:20
Friday 05-04-2024 17:20
Friday 05-04-2024 14:08
Thursday 04-04-2024 22:17
Thursday 04-04-2024 12:37
Thursday 04-04-2024 08:06
Wednesday 03-04-2024 15:10
Wednesday 03-04-2024 07:06
Wednesday 03-04-2024 03:02
Tuesday 02-04-2024 11:22
Tuesday 02-04-2024 11:22
Tuesday 02-04-2024 01:02
Monday 01-04-2024 16:38
Monday 01-04-2024 08:06
Sunday 31-03-2024 18:45
Sunday 31-03-2024 11:06
Saturday 30-03-2024 16:28
Saturday 30-03-2024 12:06
Saturday 30-03-2024 08:05
Saturday 30-03-2024 04:27
Friday 29-03-2024 15:35
Friday 29-03-2024 15:35
Friday 29-03-2024 06:06
Friday 29-03-2024 03:02
Thursday 28-03-2024 17:07
Thursday 28-03-2024 17:07
Thursday 28-03-2024 12:50
Thursday 28-03-2024 08:52
Thursday 28-03-2024 08:52
Thursday 28-03-2024 01:05
Wednesday 27-03-2024 18:04
Wednesday 27-03-2024 18:04
Wednesday 27-03-2024 14:05
Tuesday 26-03-2024 22:39
Tuesday 26-03-2024 17:06
Tuesday 26-03-2024 17:06
Tuesday 26-03-2024 00:16
Monday 25-03-2024 16:52
Monday 25-03-2024 16:52
Monday 25-03-2024 07:06
Sunday 24-03-2024 12:50
Sunday 24-03-2024 01:41
Saturday 23-03-2024 17:18
Saturday 23-03-2024 11:08
Friday 22-03-2024 08:08
Friday 22-03-2024 08:08
Friday 22-03-2024 03:03
Thursday 21-03-2024 17:07
Thursday 21-03-2024 12:35
Thursday 21-03-2024 01:38
Wednesday 20-03-2024 21:56
Wednesday 20-03-2024 15:12
Wednesday 20-03-2024 07:07
Tuesday 19-03-2024 19:39
Tuesday 19-03-2024 16:12
Tuesday 19-03-2024 08:39
Monday 18-03-2024 23:28
Monday 18-03-2024 18:38
Monday 18-03-2024 14:07
Monday 18-03-2024 05:54
Sunday 17-03-2024 17:10
Sunday 17-03-2024 13:07
Sunday 17-03-2024 09:07
Sunday 17-03-2024 04:10
Saturday 16-03-2024 18:34
Saturday 16-03-2024 12:07
Saturday 16-03-2024 06:41
Saturday 16-03-2024 02:13
Friday 15-03-2024 21:08
Friday 15-03-2024 16:14
Friday 15-03-2024 09:36
Thursday 14-03-2024 12:07
Thursday 14-03-2024 07:37
Wednesday 13-03-2024 13:40
Wednesday 13-03-2024 05:25
Tuesday 12-03-2024 17:06
Tuesday 12-03-2024 17:06
Tuesday 12-03-2024 03:06
Monday 11-03-2024 20:50
Monday 11-03-2024 20:50
Monday 11-03-2024 15:09
Monday 11-03-2024 11:40
Monday 11-03-2024 01:06
Sunday 10-03-2024 04:38
Saturday 09-03-2024 18:28
Saturday 09-03-2024 12:37
Saturday 09-03-2024 03:06
Friday 08-03-2024 17:52
Friday 08-03-2024 05:55
Thursday 07-03-2024 19:28
Thursday 07-03-2024 11:50
Thursday 07-03-2024 07:39
Thursday 07-03-2024 07:39
Wednesday 06-03-2024 22:37
Wednesday 06-03-2024 17:34
Wednesday 06-03-2024 09:50
Wednesday 06-03-2024 03:02
Wednesday 06-03-2024 03:02
Tuesday 05-03-2024 21:48
Tuesday 05-03-2024 13:04
Tuesday 05-03-2024 06:36
Monday 04-03-2024 15:09
Monday 04-03-2024 10:41
Monday 04-03-2024 02:22
Sunday 03-03-2024 04:12
Saturday 02-03-2024 18:16
Saturday 02-03-2024 13:35
Saturday 02-03-2024 09:29
Saturday 02-03-2024 05:29
Saturday 02-03-2024 01:37
Friday 01-03-2024 21:49
Friday 01-03-2024 21:49
Friday 01-03-2024 18:39
Friday 01-03-2024 11:34
Friday 01-03-2024 07:39
Friday 01-03-2024 00:20
Thursday 29-02-2024 20:12
Thursday 29-02-2024 04:17
Wednesday 28-02-2024 16:20
Wednesday 28-02-2024 05:51
Tuesday 27-02-2024 18:36
Tuesday 27-02-2024 12:40
Tuesday 27-02-2024 03:39
Monday 26-02-2024 21:08
Monday 26-02-2024 14:33
Monday 26-02-2024 10:22
Sunday 25-02-2024 11:42
Sunday 25-02-2024 05:12
Saturday 24-02-2024 17:47
Saturday 24-02-2024 11:08
Saturday 24-02-2024 03:07
Friday 23-02-2024 20:37
Friday 23-02-2024 16:46
Friday 23-02-2024 09:39
Thursday 22-02-2024 15:32
Thursday 22-02-2024 08:53
Thursday 22-02-2024 03:55
Wednesday 21-02-2024 16:13
Wednesday 21-02-2024 07:51
Tuesday 20-02-2024 14:38
Tuesday 20-02-2024 05:22
Monday 19-02-2024 18:38
Monday 19-02-2024 06:19
Sunday 18-02-2024 16:13
Sunday 18-02-2024 03:49
Saturday 17-02-2024 17:43
Saturday 17-02-2024 06:50
Friday 16-02-2024 10:15
Friday 16-02-2024 01:57
Thursday 15-02-2024 19:48
Thursday 15-02-2024 16:14
Thursday 15-02-2024 07:45
Thursday 15-02-2024 02:24
Wednesday 14-02-2024 15:51
Tuesday 13-02-2024 11:41
Tuesday 13-02-2024 01:51
Monday 12-02-2024 15:47
Monday 12-02-2024 05:38
Sunday 11-02-2024 17:52
Saturday 10-02-2024 16:16
Saturday 10-02-2024 04:36
Friday 09-02-2024 14:13
Thursday 08-02-2024 20:11
Thursday 08-02-2024 13:11
Thursday 08-02-2024 05:40
Thursday 08-02-2024 05:40
Wednesday 07-02-2024 22:46
Wednesday 07-02-2024 15:45
Wednesday 07-02-2024 03:48
Tuesday 06-02-2024 20:08
Tuesday 06-02-2024 12:13
Monday 05-02-2024 02:35
Sunday 04-02-2024 18:26
Sunday 04-02-2024 11:12
Sunday 04-02-2024 01:59
Saturday 03-02-2024 17:21
Saturday 03-02-2024 06:11
Friday 02-02-2024 15:14
Friday 02-02-2024 05:06
Thursday 01-02-2024 19:09
Thursday 01-02-2024 09:36
Wednesday 31-01-2024 21:32
Wednesday 31-01-2024 00:21
Tuesday 30-01-2024 20:28
Tuesday 30-01-2024 12:53
Tuesday 30-01-2024 01:24
Monday 29-01-2024 21:44
Monday 29-01-2024 17:21
Monday 29-01-2024 11:16
Sunday 28-01-2024 05:18
Saturday 27-01-2024 16:11
Saturday 27-01-2024 09:10
Friday 26-01-2024 10:51
Friday 26-01-2024 00:21
Thursday 25-01-2024 12:48
Thursday 25-01-2024 05:06
Wednesday 24-01-2024 23:52
Wednesday 24-01-2024 17:45
Wednesday 24-01-2024 13:32
Wednesday 24-01-2024 06:18
Wednesday 24-01-2024 00:08
Tuesday 23-01-2024 18:28
Tuesday 23-01-2024 14:37
Tuesday 23-01-2024 14:37
Tuesday 23-01-2024 01:27
Monday 22-01-2024 20:08
Monday 22-01-2024 16:39
Monday 22-01-2024 09:12
Monday 22-01-2024 02:40
Sunday 21-01-2024 19:37
Sunday 21-01-2024 11:12
Sunday 21-01-2024 06:29
Sunday 21-01-2024 00:43
Saturday 20-01-2024 11:41
Saturday 20-01-2024 03:09
Friday 19-01-2024 13:08
Friday 19-01-2024 01:53
Thursday 18-01-2024 14:12
Thursday 18-01-2024 09:11
Thursday 18-01-2024 03:49
Wednesday 17-01-2024 16:46
Tuesday 16-01-2024 17:18
Tuesday 16-01-2024 01:52
Monday 15-01-2024 13:29
Monday 15-01-2024 08:19
Sunday 14-01-2024 10:23
Sunday 14-01-2024 06:41
Saturday 13-01-2024 20:14
Saturday 13-01-2024 16:28
Saturday 13-01-2024 12:47
Saturday 13-01-2024 05:57
Saturday 13-01-2024 05:57

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 52
maandag 67
dinsdag 70
woensdag 69
donderdag 68
vrijdag 67
zaterdag 64

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 9
1:00 - 2:00 23
2:00 - 3:00 13
3:00 - 4:00 29
4:00 - 5:00 15
5:00 - 6:00 25
6:00 - 7:00 17
7:00 - 8:00 20
8:00 - 9:00 25
9:00 - 10:00 28
10:00 - 11:00 14
11:00 - 12:00 20
12:00 - 13:00 20
13:00 - 14:00 22
14:00 - 15:00 19
15:00 - 16:00 20
16:00 - 17:00 26
17:00 - 18:00 39
18:00 - 19:00 18
19:00 - 20:00 12
20:00 - 21:00 15
21:00 - 22:00 19
22:00 - 23:00 6
23:00 - 24:00 3