Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Pom
Titel: Together We Go
Aantal keer gedraaid: 39
Eerste keer: Tuesday 05-09-2023 22:10
Laatste keer: Wednesday 24-07-2024 00:41
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.12108 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.1209 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 24-07-2024 00:41
Wednesday 26-06-2024 21:15
Tuesday 02-04-2024 23:05
Friday 08-03-2024 00:49
Tuesday 27-02-2024 22:35
Friday 23-02-2024 21:50
Friday 23-02-2024 21:50
Monday 05-02-2024 22:31
Saturday 20-01-2024 21:05
Wednesday 06-12-2023 22:08
Tuesday 28-11-2023 00:16
Sunday 26-11-2023 06:15
Tuesday 31-10-2023 00:34
Wednesday 04-10-2023 22:25
Wednesday 04-10-2023 00:47
Wednesday 04-10-2023 00:47
Monday 02-10-2023 21:47
Friday 29-09-2023 21:31
Wednesday 27-09-2023 19:21
Tuesday 26-09-2023 22:49
Friday 22-09-2023 22:17
Friday 22-09-2023 02:10
Friday 22-09-2023 02:10
Thursday 21-09-2023 03:27
Tuesday 19-09-2023 23:40
Tuesday 19-09-2023 00:13
Saturday 16-09-2023 21:41
Saturday 16-09-2023 16:36
Saturday 16-09-2023 04:51
Friday 15-09-2023 22:08
Friday 15-09-2023 00:31
Thursday 14-09-2023 01:51
Wednesday 13-09-2023 22:39
Wednesday 13-09-2023 00:12
Sunday 10-09-2023 21:51
Sunday 10-09-2023 05:11
Friday 08-09-2023 23:35
Thursday 07-09-2023 22:50
Tuesday 05-09-2023 22:10

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 3
maandag 2
dinsdag 8
woensdag 9
donderdag 3
vrijdag 10
zaterdag 4

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 9
1:00 - 2:00 1
2:00 - 3:00 2
3:00 - 4:00 1
4:00 - 5:00 1
5:00 - 6:00 1
6:00 - 7:00 1
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 0
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 0
11:00 - 12:00 0
12:00 - 13:00 0
13:00 - 14:00 0
14:00 - 15:00 0
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 1
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 0
19:00 - 20:00 1
20:00 - 21:00 0
21:00 - 22:00 8
22:00 - 23:00 10
23:00 - 24:00 3