Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Dio
Titel: Opzij
Aantal keer gedraaid: 25
Eerste keer: Monday 04-09-2023 23:14
Laatste keer: Wednesday 17-01-2024 23:13
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.18519 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.08548 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 17-01-2024 23:13
Wednesday 13-12-2023 22:55
Wednesday 13-12-2023 22:55
Tuesday 12-12-2023 01:24
Friday 08-12-2023 21:15
Thursday 07-12-2023 22:53
Tuesday 05-12-2023 23:25
Friday 01-12-2023 19:33
Thursday 30-11-2023 16:14
Sunday 08-10-2023 22:25
Sunday 08-10-2023 22:25
Saturday 07-10-2023 16:32
Tuesday 03-10-2023 23:40
Tuesday 03-10-2023 00:45
Sunday 01-10-2023 21:45
Saturday 30-09-2023 16:46
Wednesday 27-09-2023 00:43
Tuesday 19-09-2023 00:31
Monday 11-09-2023 17:17
Monday 11-09-2023 17:17
Friday 08-09-2023 20:43
Friday 08-09-2023 20:43
Wednesday 06-09-2023 22:25
Wednesday 06-09-2023 00:36
Monday 04-09-2023 23:14

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 3
maandag 3
dinsdag 5
woensdag 6
donderdag 2
vrijdag 4
zaterdag 2

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 4
1:00 - 2:00 1
2:00 - 3:00 0
3:00 - 4:00 0
4:00 - 5:00 0
5:00 - 6:00 0
6:00 - 7:00 0
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 0
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 0
11:00 - 12:00 0
12:00 - 13:00 0
13:00 - 14:00 0
14:00 - 15:00 0
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 3
17:00 - 18:00 2
18:00 - 19:00 0
19:00 - 20:00 1
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 2
22:00 - 23:00 6
23:00 - 24:00 4