Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Ronde
Titel: Break My Heart
Aantal keer gedraaid: 469
Eerste keer: Friday 09-06-2023 08:37
Laatste keer: Tuesday 04-06-2024 08:53
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 1.29913 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 1.23398 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 04-06-2024 08:53
Saturday 18-05-2024 01:58
Friday 17-05-2024 16:37
Tuesday 23-04-2024 03:54
Thursday 04-04-2024 04:55
Thursday 04-04-2024 04:55
Saturday 30-03-2024 20:53
Saturday 30-03-2024 20:53
Wednesday 20-03-2024 07:27
Wednesday 13-03-2024 08:20
Friday 08-03-2024 12:18
Friday 23-02-2024 14:19
Sunday 18-02-2024 18:34
Saturday 10-02-2024 02:03
Friday 26-01-2024 04:07
Wednesday 24-01-2024 13:29
Tuesday 23-01-2024 02:39
Saturday 20-01-2024 20:51
Saturday 20-01-2024 20:51
Saturday 20-01-2024 10:32
Saturday 20-01-2024 05:42
Thursday 18-01-2024 12:38
Thursday 18-01-2024 02:39
Monday 15-01-2024 19:26
Friday 12-01-2024 15:29
Friday 12-01-2024 01:21
Wednesday 10-01-2024 18:51
Wednesday 10-01-2024 18:51
Wednesday 10-01-2024 04:06
Monday 08-01-2024 14:52
Sunday 07-01-2024 07:27
Saturday 06-01-2024 16:49
Thursday 04-01-2024 14:33
Monday 25-12-2023 17:16
Saturday 16-12-2023 17:06
Thursday 14-12-2023 01:23
Monday 11-12-2023 10:53
Monday 11-12-2023 10:53
Monday 11-12-2023 10:53
Sunday 10-12-2023 08:18
Saturday 09-12-2023 16:44
Thursday 07-12-2023 23:15
Thursday 07-12-2023 23:15
Wednesday 06-12-2023 04:07
Tuesday 05-12-2023 15:37
Tuesday 05-12-2023 15:37
Tuesday 05-12-2023 02:39
Saturday 02-12-2023 17:18
Saturday 02-12-2023 05:26
Wednesday 29-11-2023 23:37
Monday 27-11-2023 19:15
Sunday 26-11-2023 02:41
Saturday 25-11-2023 17:04
Friday 24-11-2023 10:49
Friday 24-11-2023 10:49
Monday 20-11-2023 15:31
Sunday 19-11-2023 14:33
Saturday 18-11-2023 17:17
Friday 17-11-2023 07:07
Friday 17-11-2023 07:07
Thursday 16-11-2023 05:33
Wednesday 15-11-2023 23:36
Tuesday 14-11-2023 04:35
Monday 13-11-2023 19:31
Sunday 12-11-2023 18:06
Sunday 12-11-2023 02:04
Saturday 11-11-2023 16:48
Saturday 11-11-2023 03:06
Friday 10-11-2023 20:44
Friday 10-11-2023 13:42
Friday 10-11-2023 06:06
Thursday 09-11-2023 02:43
Wednesday 08-11-2023 15:50
Wednesday 08-11-2023 15:50
Wednesday 08-11-2023 01:45
Tuesday 07-11-2023 22:25
Tuesday 07-11-2023 22:25
Tuesday 07-11-2023 17:38
Tuesday 07-11-2023 12:26
Tuesday 07-11-2023 06:05
Monday 06-11-2023 21:07
Monday 06-11-2023 14:06
Monday 06-11-2023 02:22
Sunday 05-11-2023 11:18
Sunday 05-11-2023 03:40
Saturday 04-11-2023 16:14
Saturday 04-11-2023 12:43
Saturday 04-11-2023 08:06
Saturday 04-11-2023 01:05
Friday 03-11-2023 06:06
Friday 03-11-2023 00:47
Thursday 02-11-2023 19:25
Thursday 02-11-2023 14:45
Thursday 02-11-2023 07:16
Tuesday 31-10-2023 02:40
Monday 30-10-2023 22:16
Monday 30-10-2023 11:28
Sunday 29-10-2023 19:10
Saturday 28-10-2023 21:12
Saturday 28-10-2023 17:25
Saturday 28-10-2023 10:14
Saturday 28-10-2023 05:03
Friday 27-10-2023 13:12
Friday 27-10-2023 07:13
Thursday 26-10-2023 14:51
Thursday 26-10-2023 11:16
Thursday 26-10-2023 04:15
Wednesday 25-10-2023 21:39
Wednesday 25-10-2023 02:20
Tuesday 24-10-2023 19:06
Monday 23-10-2023 21:43
Monday 23-10-2023 08:34
Sunday 22-10-2023 09:08
Sunday 22-10-2023 01:05
Saturday 21-10-2023 12:43
Saturday 21-10-2023 04:06
Friday 20-10-2023 14:51
Friday 20-10-2023 06:36
Thursday 19-10-2023 17:07
Thursday 19-10-2023 10:23
Wednesday 18-10-2023 14:08
Wednesday 18-10-2023 04:31
Wednesday 18-10-2023 04:31
Tuesday 17-10-2023 19:06
Tuesday 17-10-2023 13:05
Saturday 14-10-2023 14:33
Saturday 14-10-2023 07:31
Friday 13-10-2023 10:21
Wednesday 11-10-2023 20:05
Wednesday 11-10-2023 15:11
Wednesday 11-10-2023 00:40
Tuesday 10-10-2023 12:47
Tuesday 10-10-2023 06:06
Monday 09-10-2023 18:07
Monday 09-10-2023 18:07
Monday 09-10-2023 11:31
Monday 09-10-2023 04:43
Sunday 08-10-2023 14:30
Sunday 08-10-2023 09:07
Saturday 07-10-2023 18:07
Saturday 07-10-2023 07:09
Saturday 07-10-2023 07:09
Friday 06-10-2023 20:49
Friday 06-10-2023 05:20
Thursday 05-10-2023 18:37
Thursday 05-10-2023 04:15
Thursday 05-10-2023 04:15
Wednesday 04-10-2023 22:17
Wednesday 04-10-2023 14:29
Wednesday 04-10-2023 10:21
Wednesday 04-10-2023 02:21
Wednesday 04-10-2023 02:21
Tuesday 03-10-2023 21:08
Tuesday 03-10-2023 17:08
Tuesday 03-10-2023 17:08
Tuesday 03-10-2023 05:05
Tuesday 03-10-2023 01:02
Monday 02-10-2023 13:36
Monday 02-10-2023 07:06
Monday 02-10-2023 07:06
Sunday 01-10-2023 21:22
Sunday 01-10-2023 11:42
Saturday 30-09-2023 17:04
Saturday 30-09-2023 02:42
Friday 29-09-2023 20:36
Friday 29-09-2023 15:49
Friday 29-09-2023 05:30
Thursday 28-09-2023 19:06
Thursday 28-09-2023 08:06
Thursday 28-09-2023 03:41
Wednesday 27-09-2023 15:52
Wednesday 27-09-2023 15:52
Wednesday 27-09-2023 02:07
Wednesday 27-09-2023 02:07
Tuesday 26-09-2023 17:08
Tuesday 26-09-2023 17:08
Sunday 24-09-2023 01:06
Friday 22-09-2023 10:49
Friday 22-09-2023 02:20
Thursday 21-09-2023 19:07
Thursday 21-09-2023 06:07
Thursday 21-09-2023 00:24
Thursday 21-09-2023 00:24
Wednesday 20-09-2023 18:49
Tuesday 19-09-2023 20:43
Tuesday 19-09-2023 08:39
Monday 18-09-2023 23:31
Monday 18-09-2023 18:07
Monday 18-09-2023 05:25
Monday 18-09-2023 05:25
Sunday 17-09-2023 19:10
Sunday 17-09-2023 10:20
Sunday 17-09-2023 02:21
Saturday 16-09-2023 17:08
Friday 15-09-2023 04:53
Thursday 14-09-2023 01:03
Tuesday 12-09-2023 17:05
Tuesday 12-09-2023 06:50
Tuesday 12-09-2023 03:39
Monday 11-09-2023 18:51
Monday 11-09-2023 18:51
Monday 11-09-2023 01:40
Sunday 10-09-2023 15:40
Sunday 10-09-2023 10:16
Sunday 10-09-2023 05:46
Saturday 09-09-2023 21:15
Saturday 09-09-2023 21:15
Saturday 09-09-2023 17:19
Friday 08-09-2023 13:33
Friday 08-09-2023 03:03
Thursday 07-09-2023 12:50
Thursday 07-09-2023 00:44
Wednesday 06-09-2023 20:05
Wednesday 06-09-2023 06:02
Tuesday 05-09-2023 22:46
Tuesday 05-09-2023 11:54
Tuesday 05-09-2023 02:15
Monday 04-09-2023 15:53
Monday 04-09-2023 07:07
Sunday 03-09-2023 04:44
Saturday 02-09-2023 17:25
Saturday 02-09-2023 08:07
Saturday 02-09-2023 08:07
Saturday 02-09-2023 02:39
Friday 01-09-2023 11:29
Thursday 31-08-2023 22:44
Thursday 31-08-2023 17:29
Thursday 31-08-2023 12:16
Thursday 31-08-2023 01:04
Wednesday 30-08-2023 20:46
Tuesday 29-08-2023 21:27
Tuesday 29-08-2023 03:39
Monday 28-08-2023 23:39
Monday 28-08-2023 15:09
Monday 28-08-2023 14:54
Monday 28-08-2023 14:54
Monday 28-08-2023 08:35
Monday 28-08-2023 02:06
Sunday 27-08-2023 19:24
Sunday 27-08-2023 13:10
Sunday 27-08-2023 06:36
Saturday 26-08-2023 21:12
Saturday 26-08-2023 17:29
Saturday 26-08-2023 12:46
Saturday 26-08-2023 04:43
Friday 25-08-2023 20:43
Friday 25-08-2023 03:20
Thursday 24-08-2023 19:06
Thursday 24-08-2023 19:06
Thursday 24-08-2023 13:46
Thursday 24-08-2023 05:02
Thursday 24-08-2023 01:05
Wednesday 23-08-2023 21:27
Wednesday 23-08-2023 17:53
Wednesday 23-08-2023 02:47
Wednesday 23-08-2023 02:47
Tuesday 22-08-2023 19:45
Tuesday 22-08-2023 15:52
Tuesday 22-08-2023 07:38
Tuesday 22-08-2023 04:55
Monday 21-08-2023 18:05
Monday 21-08-2023 18:05
Monday 21-08-2023 08:17
Sunday 20-08-2023 20:10
Sunday 20-08-2023 13:09
Saturday 19-08-2023 17:06
Friday 18-08-2023 15:33
Friday 18-08-2023 03:03
Thursday 17-08-2023 19:21
Thursday 17-08-2023 07:36
Thursday 17-08-2023 01:38
Wednesday 16-08-2023 22:16
Wednesday 16-08-2023 18:03
Wednesday 16-08-2023 14:10
Wednesday 16-08-2023 06:37
Tuesday 15-08-2023 23:37
Tuesday 15-08-2023 17:04
Tuesday 15-08-2023 17:04
Tuesday 15-08-2023 11:35
Tuesday 15-08-2023 08:07
Tuesday 15-08-2023 08:07
Tuesday 15-08-2023 02:31
Monday 14-08-2023 21:05
Monday 14-08-2023 15:09
Monday 14-08-2023 15:09
Monday 14-08-2023 10:48
Monday 14-08-2023 05:50
Sunday 13-08-2023 12:32
Sunday 13-08-2023 07:48
Saturday 12-08-2023 17:42
Saturday 12-08-2023 10:34
Saturday 12-08-2023 04:34
Friday 11-08-2023 12:21
Friday 11-08-2023 03:02
Thursday 10-08-2023 21:25
Thursday 10-08-2023 17:40
Thursday 10-08-2023 06:40
Thursday 10-08-2023 01:03
Wednesday 09-08-2023 14:06
Wednesday 09-08-2023 08:32
Tuesday 08-08-2023 16:37
Tuesday 08-08-2023 10:41
Tuesday 08-08-2023 05:05
Tuesday 08-08-2023 05:05
Monday 07-08-2023 20:42
Monday 07-08-2023 15:09
Monday 07-08-2023 03:37
Sunday 06-08-2023 14:04
Sunday 06-08-2023 08:08
Sunday 06-08-2023 02:22
Saturday 05-08-2023 18:39
Saturday 05-08-2023 13:04
Saturday 05-08-2023 07:46
Saturday 05-08-2023 01:02
Friday 04-08-2023 10:52
Friday 04-08-2023 10:52
Friday 04-08-2023 05:21
Thursday 03-08-2023 19:21
Thursday 03-08-2023 13:53
Thursday 03-08-2023 06:39
Wednesday 02-08-2023 15:51
Wednesday 02-08-2023 11:08
Wednesday 02-08-2023 04:20
Tuesday 01-08-2023 18:22
Tuesday 01-08-2023 14:50
Tuesday 01-08-2023 03:23
Monday 31-07-2023 20:04
Monday 31-07-2023 15:50
Monday 31-07-2023 11:25
Monday 31-07-2023 05:51
Sunday 30-07-2023 13:09
Sunday 30-07-2023 08:49
Sunday 30-07-2023 02:23
Saturday 29-07-2023 18:18
Friday 28-07-2023 15:08
Friday 28-07-2023 04:50
Thursday 27-07-2023 19:04
Thursday 27-07-2023 11:33
Thursday 27-07-2023 02:33
Wednesday 26-07-2023 21:25
Wednesday 26-07-2023 17:07
Wednesday 26-07-2023 08:34
Tuesday 25-07-2023 15:14
Tuesday 25-07-2023 07:14
Monday 24-07-2023 21:07
Monday 24-07-2023 13:36
Monday 24-07-2023 04:14
Sunday 23-07-2023 14:27
Saturday 22-07-2023 18:03
Saturday 22-07-2023 01:20
Saturday 22-07-2023 01:20
Friday 21-07-2023 19:19
Friday 21-07-2023 06:39
Friday 21-07-2023 06:39
Thursday 20-07-2023 07:38
Thursday 20-07-2023 07:38
Wednesday 19-07-2023 03:22
Tuesday 18-07-2023 16:40
Tuesday 18-07-2023 10:35
Tuesday 18-07-2023 05:46
Tuesday 18-07-2023 01:46
Monday 17-07-2023 04:23
Sunday 16-07-2023 20:07
Sunday 16-07-2023 14:09
Sunday 16-07-2023 08:20
Sunday 16-07-2023 08:20
Saturday 15-07-2023 18:39
Saturday 15-07-2023 11:09
Friday 14-07-2023 16:53
Friday 14-07-2023 11:12
Friday 14-07-2023 05:25
Friday 14-07-2023 01:41
Thursday 13-07-2023 15:13
Thursday 13-07-2023 08:48
Wednesday 12-07-2023 19:23
Tuesday 11-07-2023 17:33
Tuesday 11-07-2023 17:33
Tuesday 11-07-2023 02:32
Monday 10-07-2023 20:28
Monday 10-07-2023 06:05
Sunday 09-07-2023 18:44
Saturday 08-07-2023 16:35
Saturday 08-07-2023 16:35
Saturday 08-07-2023 09:34
Saturday 08-07-2023 02:14
Thursday 06-07-2023 21:29
Thursday 06-07-2023 06:18
Wednesday 05-07-2023 04:13
Tuesday 04-07-2023 05:45
Sunday 02-07-2023 11:43
Sunday 02-07-2023 02:32
Saturday 01-07-2023 17:21
Friday 30-06-2023 00:36
Thursday 29-06-2023 17:17
Wednesday 28-06-2023 21:32
Wednesday 28-06-2023 15:15
Wednesday 28-06-2023 06:17
Tuesday 27-06-2023 17:43
Monday 26-06-2023 22:36
Monday 26-06-2023 10:47
Sunday 25-06-2023 12:24
Sunday 25-06-2023 03:10
Saturday 24-06-2023 18:18
Saturday 24-06-2023 09:16
Friday 23-06-2023 16:19
Friday 23-06-2023 10:42
Friday 23-06-2023 07:15
Friday 23-06-2023 02:30
Thursday 22-06-2023 23:30
Thursday 22-06-2023 11:50
Thursday 22-06-2023 04:04
Thursday 22-06-2023 04:04
Thursday 22-06-2023 00:33
Wednesday 21-06-2023 18:13
Wednesday 21-06-2023 10:14
Wednesday 21-06-2023 03:28
Tuesday 20-06-2023 21:45
Tuesday 20-06-2023 17:44
Tuesday 20-06-2023 17:44
Tuesday 20-06-2023 02:24
Monday 19-06-2023 16:25
Monday 19-06-2023 16:25
Monday 19-06-2023 12:37
Monday 19-06-2023 08:26
Monday 19-06-2023 01:20
Sunday 18-06-2023 19:38
Sunday 18-06-2023 05:44
Saturday 17-06-2023 23:56
Saturday 17-06-2023 07:49
Saturday 17-06-2023 03:27
Friday 16-06-2023 12:09
Friday 16-06-2023 02:31
Thursday 15-06-2023 23:38
Thursday 15-06-2023 19:36
Thursday 15-06-2023 19:36
Thursday 15-06-2023 13:11
Thursday 15-06-2023 08:20
Thursday 15-06-2023 08:20
Thursday 15-06-2023 05:16
Thursday 15-06-2023 05:16
Wednesday 14-06-2023 22:37
Wednesday 14-06-2023 15:30
Wednesday 14-06-2023 11:21
Wednesday 14-06-2023 00:05
Tuesday 13-06-2023 21:42
Tuesday 13-06-2023 17:46
Tuesday 13-06-2023 14:39
Tuesday 13-06-2023 10:51
Tuesday 13-06-2023 06:41
Tuesday 13-06-2023 06:41
Tuesday 13-06-2023 03:26
Monday 12-06-2023 20:40
Monday 12-06-2023 16:41
Monday 12-06-2023 13:31
Monday 12-06-2023 08:30
Monday 12-06-2023 05:36
Monday 12-06-2023 02:35
Sunday 11-06-2023 16:07
Sunday 11-06-2023 12:50
Sunday 11-06-2023 09:42
Sunday 11-06-2023 06:32
Saturday 10-06-2023 14:08
Saturday 10-06-2023 11:44
Saturday 10-06-2023 04:34
Saturday 10-06-2023 01:33
Friday 09-06-2023 22:06
Friday 09-06-2023 19:44
Friday 09-06-2023 15:31
Friday 09-06-2023 08:37

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 53
maandag 72
dinsdag 75
woensdag 62
donderdag 73
vrijdag 60
zaterdag 74

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 8
1:00 - 2:00 21
2:00 - 3:00 33
3:00 - 4:00 17
4:00 - 5:00 26
5:00 - 6:00 23
6:00 - 7:00 20
7:00 - 8:00 21
8:00 - 9:00 25
9:00 - 10:00 5
10:00 - 11:00 23
11:00 - 12:00 17
12:00 - 13:00 15
13:00 - 14:00 15
14:00 - 15:00 22
15:00 - 16:00 26
16:00 - 17:00 15
17:00 - 18:00 34
18:00 - 19:00 23
19:00 - 20:00 23
20:00 - 21:00 18
21:00 - 22:00 19
22:00 - 23:00 10
23:00 - 24:00 10