Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Arlo Parks
Titel: Devotion
Aantal keer gedraaid: 93
Eerste keer: Tuesday 30-05-2023 22:16
Laatste keer: Sunday 26-05-2024 19:54
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.25698 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.23876 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Sunday 26-05-2024 19:54
Tuesday 05-03-2024 05:34
Wednesday 31-01-2024 00:13
Wednesday 31-01-2024 00:13
Saturday 06-01-2024 19:54
Sunday 03-12-2023 20:53
Sunday 03-12-2023 20:53
Monday 20-11-2023 23:07
Monday 20-11-2023 23:07
Thursday 02-11-2023 23:09
Sunday 15-10-2023 21:54
Wednesday 11-10-2023 23:08
Monday 18-09-2023 23:37
Wednesday 13-09-2023 19:45
Friday 08-09-2023 23:54
Sunday 03-09-2023 21:55
Sunday 03-09-2023 21:55
Friday 25-08-2023 02:35
Thursday 17-08-2023 00:49
Tuesday 15-08-2023 13:51
Saturday 12-08-2023 05:23
Monday 07-08-2023 23:29
Friday 04-08-2023 07:15
Sunday 30-07-2023 05:25
Wednesday 19-07-2023 02:10
Tuesday 18-07-2023 07:21
Monday 17-07-2023 11:23
Sunday 16-07-2023 20:54
Sunday 16-07-2023 20:54
Sunday 16-07-2023 08:38
Saturday 15-07-2023 19:49
Saturday 15-07-2023 19:49
Friday 14-07-2023 22:22
Friday 14-07-2023 22:22
Thursday 13-07-2023 18:13
Thursday 13-07-2023 05:37
Wednesday 12-07-2023 16:28
Wednesday 12-07-2023 16:28
Tuesday 11-07-2023 15:10
Sunday 09-07-2023 21:14
Sunday 09-07-2023 15:12
Sunday 09-07-2023 07:10
Saturday 08-07-2023 20:49
Saturday 08-07-2023 14:32
Saturday 08-07-2023 04:49
Friday 07-07-2023 23:28
Thursday 06-07-2023 01:13
Thursday 06-07-2023 01:13
Wednesday 05-07-2023 05:07
Saturday 01-07-2023 21:23
Saturday 01-07-2023 13:36
Saturday 01-07-2023 05:32
Friday 30-06-2023 22:41
Thursday 29-06-2023 23:50
Thursday 29-06-2023 11:53
Thursday 29-06-2023 11:53
Tuesday 27-06-2023 16:18
Tuesday 27-06-2023 01:26
Monday 26-06-2023 13:32
Sunday 25-06-2023 08:36
Saturday 24-06-2023 13:11
Friday 23-06-2023 22:08
Friday 23-06-2023 01:11
Thursday 22-06-2023 14:44
Thursday 22-06-2023 14:44
Thursday 22-06-2023 05:43
Tuesday 20-06-2023 16:16
Tuesday 20-06-2023 00:45
Sunday 18-06-2023 14:49
Saturday 17-06-2023 12:49
Saturday 17-06-2023 04:50
Friday 16-06-2023 22:28
Friday 16-06-2023 22:28
Wednesday 14-06-2023 21:13
Wednesday 14-06-2023 00:45
Sunday 11-06-2023 21:42
Saturday 10-06-2023 19:13
Friday 09-06-2023 23:10
Friday 09-06-2023 23:10
Wednesday 07-06-2023 23:33
Wednesday 07-06-2023 19:51
Wednesday 07-06-2023 16:40
Wednesday 07-06-2023 16:40
Tuesday 06-06-2023 22:45
Monday 05-06-2023 23:44
Sunday 04-06-2023 21:12
Sunday 04-06-2023 06:09
Saturday 03-06-2023 16:32
Thursday 01-06-2023 23:38
Thursday 01-06-2023 16:44
Thursday 01-06-2023 16:44
Wednesday 31-05-2023 22:49
Tuesday 30-05-2023 22:16

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 18
maandag 7
dinsdag 10
woensdag 15
donderdag 15
vrijdag 13
zaterdag 15

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 5
1:00 - 2:00 4
2:00 - 3:00 2
3:00 - 4:00 0
4:00 - 5:00 2
5:00 - 6:00 7
6:00 - 7:00 1
7:00 - 8:00 3
8:00 - 9:00 2
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 0
11:00 - 12:00 3
12:00 - 13:00 1
13:00 - 14:00 4
14:00 - 15:00 4
15:00 - 16:00 2
16:00 - 17:00 9
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 1
19:00 - 20:00 7
20:00 - 21:00 5
21:00 - 22:00 8
22:00 - 23:00 9
23:00 - 24:00 14