Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Onerepublic
Titel: Runaway
Aantal keer gedraaid: 342
Eerste keer: Friday 26-05-2023 13:30
Laatste keer: Monday 22-07-2024 11:27
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.80867 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.80475 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Monday 22-07-2024 11:27
Tuesday 16-07-2024 09:13
Wednesday 10-07-2024 16:06
Friday 21-06-2024 05:12
Thursday 20-06-2024 01:57
Monday 17-06-2024 10:06
Tuesday 11-06-2024 03:56
Monday 10-06-2024 19:05
Sunday 09-06-2024 05:56
Saturday 08-06-2024 01:14
Friday 07-06-2024 10:10
Monday 03-06-2024 16:25
Sunday 02-06-2024 02:53
Saturday 01-06-2024 15:30
Friday 31-05-2024 03:22
Thursday 30-05-2024 07:06
Tuesday 28-05-2024 16:48
Monday 27-05-2024 01:34
Sunday 26-05-2024 11:51
Saturday 25-05-2024 05:20
Tuesday 21-05-2024 07:25
Sunday 19-05-2024 06:37
Friday 17-05-2024 16:44
Thursday 09-05-2024 01:12
Wednesday 08-05-2024 14:16
Tuesday 07-05-2024 10:06
Saturday 04-05-2024 15:33
Friday 03-05-2024 02:48
Wednesday 01-05-2024 09:54
Wednesday 01-05-2024 09:54
Monday 29-04-2024 05:57
Saturday 27-04-2024 02:02
Friday 26-04-2024 10:29
Thursday 25-04-2024 02:46
Wednesday 24-04-2024 16:48
Tuesday 23-04-2024 04:45
Sunday 21-04-2024 16:09
Friday 19-04-2024 20:45
Wednesday 17-04-2024 05:32
Tuesday 16-04-2024 06:52
Tuesday 16-04-2024 06:52
Saturday 13-04-2024 11:42
Saturday 13-04-2024 01:23
Thursday 11-04-2024 01:22
Tuesday 09-04-2024 05:51
Monday 08-04-2024 13:31
Sunday 07-04-2024 07:25
Saturday 06-04-2024 19:26
Saturday 06-04-2024 19:26
Thursday 04-04-2024 23:13
Wednesday 03-04-2024 13:34
Tuesday 02-04-2024 02:41
Tuesday 02-04-2024 02:41
Friday 29-03-2024 19:33
Friday 29-03-2024 19:33
Friday 29-03-2024 05:26
Thursday 28-03-2024 11:40
Wednesday 27-03-2024 03:22
Tuesday 26-03-2024 21:28
Monday 11-03-2024 12:40
Monday 11-03-2024 05:15
Sunday 10-03-2024 07:26
Thursday 07-03-2024 09:34
Wednesday 06-03-2024 03:19
Monday 04-03-2024 04:07
Saturday 02-03-2024 10:32
Tuesday 27-02-2024 03:31
Sunday 25-02-2024 08:19
Sunday 25-02-2024 03:21
Thursday 22-02-2024 14:34
Wednesday 21-02-2024 21:29
Wednesday 21-02-2024 03:22
Monday 19-02-2024 10:40
Sunday 18-02-2024 18:23
Saturday 17-02-2024 08:27
Friday 16-02-2024 02:38
Wednesday 14-02-2024 13:45
Tuesday 13-02-2024 10:40
Saturday 10-02-2024 19:24
Saturday 10-02-2024 04:50
Wednesday 07-02-2024 20:20
Tuesday 06-02-2024 18:05
Tuesday 06-02-2024 18:05
Monday 05-02-2024 18:54
Monday 05-02-2024 18:54
Sunday 04-02-2024 10:54
Friday 02-02-2024 16:29
Friday 02-02-2024 03:21
Thursday 01-02-2024 12:34
Tuesday 30-01-2024 19:36
Tuesday 30-01-2024 05:53
Sunday 28-01-2024 07:38
Saturday 20-01-2024 08:26
Wednesday 17-01-2024 00:43
Monday 15-01-2024 20:33
Monday 15-01-2024 20:33
Friday 12-01-2024 13:20
Wednesday 10-01-2024 09:38
Tuesday 09-01-2024 19:47
Tuesday 09-01-2024 06:26
Monday 08-01-2024 13:35
Sunday 07-01-2024 18:37
Wednesday 03-01-2024 15:30
Tuesday 02-01-2024 22:47
Tuesday 02-01-2024 03:29
Monday 01-01-2024 07:29
Sunday 31-12-2023 14:17
Monday 25-12-2023 04:58
Tuesday 12-12-2023 19:55
Tuesday 12-12-2023 19:55
Thursday 07-12-2023 12:45
Tuesday 05-12-2023 00:40
Wednesday 29-11-2023 14:51
Wednesday 29-11-2023 14:51
Saturday 25-11-2023 04:22
Friday 24-11-2023 11:47
Friday 24-11-2023 02:44
Thursday 23-11-2023 13:35
Tuesday 21-11-2023 19:48
Tuesday 21-11-2023 00:31
Sunday 19-11-2023 02:38
Thursday 16-11-2023 20:45
Thursday 16-11-2023 04:13
Wednesday 15-11-2023 12:44
Tuesday 14-11-2023 14:09
Tuesday 14-11-2023 03:08
Saturday 11-11-2023 19:07
Saturday 11-11-2023 02:36
Friday 10-11-2023 04:21
Friday 10-11-2023 00:42
Wednesday 08-11-2023 22:17
Wednesday 08-11-2023 13:08
Wednesday 08-11-2023 02:48
Tuesday 07-11-2023 15:39
Monday 06-11-2023 05:24
Monday 06-11-2023 05:24
Sunday 05-11-2023 09:41
Saturday 04-11-2023 04:36
Friday 03-11-2023 02:23
Thursday 02-11-2023 22:48
Wednesday 01-11-2023 19:45
Tuesday 31-10-2023 21:48
Tuesday 31-10-2023 13:36
Tuesday 31-10-2023 03:08
Monday 30-10-2023 12:28
Monday 30-10-2023 09:34
Saturday 28-10-2023 07:09
Thursday 26-10-2023 06:06
Wednesday 25-10-2023 23:18
Wednesday 25-10-2023 03:36
Tuesday 24-10-2023 20:13
Tuesday 24-10-2023 13:16
Monday 23-10-2023 02:46
Sunday 22-10-2023 05:16
Saturday 21-10-2023 07:08
Friday 20-10-2023 13:15
Thursday 19-10-2023 19:25
Thursday 19-10-2023 15:36
Thursday 19-10-2023 11:36
Thursday 19-10-2023 05:47
Thursday 19-10-2023 00:24
Tuesday 17-10-2023 19:24
Tuesday 17-10-2023 14:12
Tuesday 17-10-2023 05:49
Friday 13-10-2023 19:12
Wednesday 11-10-2023 10:24
Wednesday 11-10-2023 01:08
Monday 09-10-2023 20:46
Sunday 08-10-2023 05:15
Friday 06-10-2023 19:12
Friday 06-10-2023 15:08
Friday 06-10-2023 04:33
Friday 06-10-2023 00:20
Thursday 05-10-2023 02:14
Wednesday 04-10-2023 01:09
Tuesday 03-10-2023 21:50
Friday 29-09-2023 21:22
Friday 29-09-2023 00:42
Thursday 28-09-2023 15:13
Thursday 28-09-2023 14:54
Thursday 28-09-2023 14:54
Wednesday 27-09-2023 23:49
Wednesday 27-09-2023 23:49
Sunday 24-09-2023 15:15
Saturday 23-09-2023 19:41
Thursday 21-09-2023 20:44
Wednesday 20-09-2023 21:40
Sunday 17-09-2023 20:37
Sunday 17-09-2023 20:37
Sunday 17-09-2023 16:45
Sunday 17-09-2023 12:51
Saturday 16-09-2023 19:10
Friday 15-09-2023 10:15
Thursday 14-09-2023 20:42
Wednesday 13-09-2023 02:48
Tuesday 12-09-2023 20:49
Saturday 09-09-2023 19:44
Friday 08-09-2023 02:24
Tuesday 05-09-2023 20:44
Monday 04-09-2023 06:27
Sunday 03-09-2023 02:50
Sunday 03-09-2023 02:50
Saturday 02-09-2023 12:37
Friday 01-09-2023 19:51
Friday 01-09-2023 13:37
Friday 01-09-2023 04:35
Thursday 31-08-2023 23:41
Thursday 31-08-2023 10:44
Wednesday 30-08-2023 01:38
Tuesday 29-08-2023 19:26
Tuesday 29-08-2023 14:10
Tuesday 29-08-2023 13:53
Sunday 27-08-2023 12:31
Saturday 26-08-2023 06:16
Friday 25-08-2023 20:08
Friday 25-08-2023 13:35
Friday 25-08-2023 04:57
Friday 25-08-2023 00:49
Thursday 24-08-2023 03:25
Wednesday 23-08-2023 22:48
Wednesday 23-08-2023 14:53
Tuesday 22-08-2023 05:26
Tuesday 22-08-2023 05:26
Monday 21-08-2023 11:29
Monday 21-08-2023 06:36
Monday 21-08-2023 06:36
Monday 21-08-2023 03:02
Saturday 19-08-2023 12:45
Saturday 19-08-2023 07:23
Thursday 17-08-2023 10:21
Wednesday 16-08-2023 02:22
Tuesday 15-08-2023 19:21
Tuesday 15-08-2023 14:31
Tuesday 15-08-2023 14:31
Monday 14-08-2023 21:15
Monday 14-08-2023 04:23
Saturday 12-08-2023 07:08
Friday 11-08-2023 01:23
Thursday 10-08-2023 21:08
Wednesday 09-08-2023 19:45
Wednesday 09-08-2023 14:30
Tuesday 08-08-2023 20:46
Monday 07-08-2023 11:25
Sunday 06-08-2023 04:15
Saturday 05-08-2023 20:29
Saturday 05-08-2023 12:34
Saturday 05-08-2023 08:06
Saturday 05-08-2023 03:40
Friday 04-08-2023 14:52
Friday 04-08-2023 02:08
Wednesday 02-08-2023 21:44
Tuesday 01-08-2023 19:22
Tuesday 01-08-2023 14:38
Monday 31-07-2023 02:21
Sunday 30-07-2023 07:40
Saturday 29-07-2023 13:04
Saturday 29-07-2023 09:09
Friday 28-07-2023 02:07
Thursday 27-07-2023 10:41
Thursday 27-07-2023 00:35
Thursday 27-07-2023 00:35
Wednesday 26-07-2023 12:42
Wednesday 26-07-2023 07:05
Wednesday 26-07-2023 02:50
Tuesday 25-07-2023 21:08
Tuesday 25-07-2023 05:31
Tuesday 25-07-2023 01:24
Monday 24-07-2023 20:04
Sunday 23-07-2023 06:36
Thursday 20-07-2023 06:04
Wednesday 19-07-2023 19:24
Wednesday 19-07-2023 04:59
Wednesday 19-07-2023 04:59
Tuesday 18-07-2023 07:48
Tuesday 18-07-2023 07:48
Monday 17-07-2023 05:50
Sunday 16-07-2023 04:15
Saturday 15-07-2023 07:25
Tuesday 11-07-2023 05:02
Thursday 06-07-2023 04:51
Tuesday 04-07-2023 06:05
Tuesday 04-07-2023 06:05
Tuesday 04-07-2023 00:25
Sunday 02-07-2023 05:35
Saturday 01-07-2023 07:45
Thursday 29-06-2023 23:39
Monday 26-06-2023 04:36
Sunday 25-06-2023 06:36
Saturday 24-06-2023 08:26
Friday 16-06-2023 07:47
Thursday 15-06-2023 11:49
Thursday 15-06-2023 05:38
Wednesday 14-06-2023 14:29
Wednesday 14-06-2023 14:29
Wednesday 14-06-2023 03:10
Tuesday 13-06-2023 18:15
Tuesday 13-06-2023 05:49
Monday 12-06-2023 03:51
Sunday 11-06-2023 18:31
Sunday 11-06-2023 11:39
Saturday 10-06-2023 06:12
Friday 09-06-2023 10:20
Friday 09-06-2023 04:13
Friday 09-06-2023 00:07
Friday 09-06-2023 00:07
Thursday 08-06-2023 17:47
Thursday 08-06-2023 10:55
Thursday 08-06-2023 10:55
Thursday 08-06-2023 03:24
Wednesday 07-06-2023 16:12
Wednesday 07-06-2023 08:42
Wednesday 07-06-2023 02:38
Tuesday 06-06-2023 07:44
Monday 05-06-2023 14:23
Monday 05-06-2023 07:47
Sunday 04-06-2023 17:27
Sunday 04-06-2023 10:20
Sunday 04-06-2023 04:52
Sunday 04-06-2023 04:52
Saturday 03-06-2023 11:45
Saturday 03-06-2023 01:27
Friday 02-06-2023 19:20
Friday 02-06-2023 12:12
Friday 02-06-2023 04:51
Thursday 01-06-2023 21:40
Thursday 01-06-2023 21:40
Thursday 01-06-2023 17:27
Thursday 01-06-2023 17:27
Thursday 01-06-2023 14:39
Thursday 01-06-2023 10:40
Thursday 01-06-2023 06:52
Thursday 01-06-2023 03:34
Wednesday 31-05-2023 20:38
Wednesday 31-05-2023 17:53
Wednesday 31-05-2023 13:29
Wednesday 31-05-2023 12:25
Wednesday 31-05-2023 08:26
Wednesday 31-05-2023 05:38
Wednesday 31-05-2023 02:38
Tuesday 30-05-2023 23:33
Tuesday 30-05-2023 19:10
Friday 26-05-2023 13:30

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 38
maandag 39
dinsdag 66
woensdag 58
donderdag 52
vrijdag 49
zaterdag 40

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 13
1:00 - 2:00 12
2:00 - 3:00 25
3:00 - 4:00 19
4:00 - 5:00 22
5:00 - 6:00 24
6:00 - 7:00 16
7:00 - 8:00 19
8:00 - 9:00 7
9:00 - 10:00 8
10:00 - 11:00 18
11:00 - 12:00 11
12:00 - 13:00 13
13:00 - 14:00 16
14:00 - 15:00 20
15:00 - 16:00 8
16:00 - 17:00 9
17:00 - 18:00 5
18:00 - 19:00 8
19:00 - 20:00 28
20:00 - 21:00 18
21:00 - 22:00 12
22:00 - 23:00 4
23:00 - 24:00 7