Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Lenny Kravitz
Titel: It Ain't Over 'til It's Over
Aantal keer gedraaid: 15
Eerste keer: Friday 26-05-2023 07:36
Laatste keer: Wednesday 22-05-2024 14:16
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.0414 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.04083 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 22-05-2024 14:16
Friday 17-05-2024 05:32
Sunday 12-05-2024 12:42
Friday 10-05-2024 02:54
Monday 06-05-2024 10:38
Monday 22-04-2024 07:34
Sunday 14-04-2024 08:42
Saturday 06-04-2024 10:36
Thursday 04-04-2024 02:26
Thursday 04-04-2024 02:26
Wednesday 03-04-2024 11:19
Friday 29-03-2024 08:19
Thursday 19-10-2023 04:22
Friday 26-05-2023 07:36
Friday 26-05-2023 07:36

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 2
maandag 2
dinsdag 0
woensdag 2
donderdag 3
vrijdag 5
zaterdag 1

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 0
1:00 - 2:00 0
2:00 - 3:00 3
3:00 - 4:00 0
4:00 - 5:00 1
5:00 - 6:00 1
6:00 - 7:00 0
7:00 - 8:00 3
8:00 - 9:00 2
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 2
11:00 - 12:00 1
12:00 - 13:00 1
13:00 - 14:00 0
14:00 - 15:00 1
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 0
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 0
19:00 - 20:00 0
20:00 - 21:00 0
21:00 - 22:00 0
22:00 - 23:00 0
23:00 - 24:00 0