Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Froukje
Titel: Naar Het Licht
Aantal keer gedraaid: 110
Eerste keer: Friday 12-05-2023 00:19
Laatste keer: Wednesday 01-05-2024 21:17
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.3091 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.2503 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 01-05-2024 21:17
Monday 01-04-2024 19:04
Sunday 24-03-2024 16:19
Friday 22-03-2024 22:38
Monday 12-02-2024 04:20
Friday 01-12-2023 22:05
Friday 01-12-2023 08:48
Friday 01-12-2023 08:48
Wednesday 15-11-2023 01:14
Monday 23-10-2023 22:08
Sunday 15-10-2023 19:34
Tuesday 03-10-2023 12:41
Monday 18-09-2023 22:08
Wednesday 13-09-2023 13:36
Friday 01-09-2023 10:27
Sunday 20-08-2023 09:36
Saturday 05-08-2023 16:51
Saturday 29-07-2023 16:53
Wednesday 26-07-2023 10:27
Saturday 22-07-2023 17:36
Friday 21-07-2023 03:50
Thursday 20-07-2023 18:53
Wednesday 19-07-2023 21:49
Wednesday 19-07-2023 06:48
Monday 17-07-2023 16:17
Monday 17-07-2023 07:46
Monday 17-07-2023 01:25
Sunday 16-07-2023 20:10
Sunday 16-07-2023 06:10
Saturday 15-07-2023 18:17
Saturday 15-07-2023 05:11
Friday 14-07-2023 02:09
Wednesday 12-07-2023 12:24
Wednesday 12-07-2023 04:10
Wednesday 12-07-2023 00:24
Sunday 09-07-2023 02:31
Saturday 08-07-2023 18:20
Saturday 08-07-2023 09:45
Friday 07-07-2023 07:38
Friday 07-07-2023 02:07
Thursday 06-07-2023 04:06
Thursday 06-07-2023 04:06
Wednesday 05-07-2023 03:56
Tuesday 04-07-2023 21:27
Tuesday 04-07-2023 00:06
Monday 03-07-2023 03:25
Sunday 02-07-2023 21:52
Sunday 02-07-2023 06:09
Saturday 01-07-2023 18:28
Saturday 01-07-2023 04:11
Friday 30-06-2023 19:27
Sunday 25-06-2023 21:54
Sunday 25-06-2023 21:54
Sunday 25-06-2023 01:11
Saturday 24-06-2023 18:07
Saturday 24-06-2023 07:15
Thursday 22-06-2023 19:35
Thursday 22-06-2023 01:56
Wednesday 21-06-2023 14:23
Wednesday 21-06-2023 03:57
Wednesday 21-06-2023 03:57
Tuesday 20-06-2023 06:50
Monday 19-06-2023 13:33
Sunday 18-06-2023 09:21
Friday 16-06-2023 18:43
Thursday 15-06-2023 03:51
Wednesday 14-06-2023 23:29
Wednesday 14-06-2023 01:10
Tuesday 13-06-2023 02:26
Sunday 11-06-2023 21:57
Sunday 11-06-2023 21:57
Sunday 11-06-2023 04:55
Saturday 10-06-2023 18:47
Saturday 10-06-2023 16:07
Friday 09-06-2023 07:19
Thursday 08-06-2023 21:54
Thursday 08-06-2023 03:50
Wednesday 07-06-2023 10:39
Tuesday 06-06-2023 21:56
Tuesday 06-06-2023 00:12
Monday 05-06-2023 18:14
Monday 05-06-2023 01:10
Sunday 04-06-2023 16:40
Sunday 04-06-2023 03:55
Saturday 03-06-2023 18:51
Saturday 03-06-2023 18:51
Friday 02-06-2023 10:26
Friday 02-06-2023 01:59
Thursday 01-06-2023 22:23
Thursday 01-06-2023 03:10
Wednesday 31-05-2023 19:43
Wednesday 31-05-2023 00:07
Wednesday 31-05-2023 00:07
Monday 29-05-2023 04:53
Sunday 28-05-2023 19:08
Saturday 27-05-2023 18:27
Saturday 27-05-2023 00:37
Friday 26-05-2023 03:24
Sunday 21-05-2023 03:48
Saturday 20-05-2023 18:15
Saturday 20-05-2023 03:49
Friday 19-05-2023 23:09
Friday 19-05-2023 01:52
Wednesday 17-05-2023 00:20
Monday 15-05-2023 23:39
Sunday 14-05-2023 17:32
Sunday 14-05-2023 06:28
Saturday 13-05-2023 21:50
Friday 12-05-2023 22:13
Friday 12-05-2023 00:19

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 21
maandag 13
dinsdag 7
woensdag 20
donderdag 10
vrijdag 19
zaterdag 20

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 8
1:00 - 2:00 8
2:00 - 3:00 4
3:00 - 4:00 12
4:00 - 5:00 7
5:00 - 6:00 1
6:00 - 7:00 5
7:00 - 8:00 4
8:00 - 9:00 2
9:00 - 10:00 3
10:00 - 11:00 4
11:00 - 12:00 0
12:00 - 13:00 2
13:00 - 14:00 2
14:00 - 15:00 1
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 6
17:00 - 18:00 2
18:00 - 19:00 12
19:00 - 20:00 6
20:00 - 21:00 1
21:00 - 22:00 11
22:00 - 23:00 6
23:00 - 24:00 3