Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Pnau Ft. Khalid
Titel: The Hard Way
Aantal keer gedraaid: 426
Eerste keer: Saturday 29-04-2023 11:21
Laatste keer: Saturday 22-06-2024 05:38
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 1.01486 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 1.01193 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Saturday 22-06-2024 05:38
Thursday 20-06-2024 01:11
Sunday 16-06-2024 03:11
Tuesday 11-06-2024 14:53
Saturday 08-06-2024 06:16
Thursday 06-06-2024 15:48
Wednesday 05-06-2024 04:27
Thursday 30-05-2024 13:25
Thursday 23-05-2024 20:26
Tuesday 21-05-2024 05:58
Sunday 19-05-2024 05:49
Wednesday 15-05-2024 20:32
Tuesday 07-05-2024 15:50
Sunday 05-05-2024 05:22
Wednesday 01-05-2024 14:22
Monday 29-04-2024 11:11
Friday 26-04-2024 03:15
Wednesday 24-04-2024 11:05
Saturday 20-04-2024 05:56
Monday 15-04-2024 21:38
Sunday 14-04-2024 08:27
Tuesday 09-04-2024 21:56
Tuesday 09-04-2024 21:56
Monday 08-04-2024 11:09
Monday 08-04-2024 03:20
Thursday 04-04-2024 12:26
Monday 01-04-2024 15:27
Sunday 31-03-2024 05:40
Wednesday 27-03-2024 09:33
Saturday 23-03-2024 15:49
Wednesday 20-03-2024 11:10
Tuesday 19-03-2024 07:06
Sunday 17-03-2024 14:44
Saturday 16-03-2024 12:30
Thursday 14-03-2024 17:23
Monday 11-03-2024 21:15
Sunday 10-03-2024 07:19
Friday 08-03-2024 12:53
Saturday 02-03-2024 07:35
Thursday 29-02-2024 11:54
Saturday 24-02-2024 10:24
Friday 23-02-2024 15:24
Tuesday 20-02-2024 18:52
Monday 19-02-2024 01:12
Monday 19-02-2024 01:12
Sunday 18-02-2024 14:21
Tuesday 13-02-2024 14:47
Sunday 11-02-2024 05:39
Thursday 08-02-2024 13:37
Wednesday 07-02-2024 08:51
Wednesday 07-02-2024 08:51
Wednesday 07-02-2024 03:21
Monday 05-02-2024 05:27
Sunday 04-02-2024 11:04
Friday 02-02-2024 06:25
Friday 02-02-2024 06:25
Thursday 01-02-2024 09:42
Wednesday 31-01-2024 19:06
Tuesday 30-01-2024 22:46
Tuesday 30-01-2024 10:45
Monday 29-01-2024 02:33
Monday 29-01-2024 02:33
Saturday 27-01-2024 10:33
Thursday 25-01-2024 20:06
Wednesday 24-01-2024 11:22
Wednesday 24-01-2024 11:22
Wednesday 24-01-2024 01:22
Tuesday 23-01-2024 14:35
Sunday 21-01-2024 06:37
Thursday 18-01-2024 15:39
Thursday 18-01-2024 15:39
Wednesday 17-01-2024 12:47
Tuesday 16-01-2024 22:42
Tuesday 16-01-2024 02:40
Sunday 14-01-2024 01:25
Saturday 13-01-2024 12:22
Saturday 13-01-2024 05:42
Thursday 11-01-2024 21:28
Thursday 11-01-2024 21:28
Thursday 11-01-2024 03:31
Wednesday 10-01-2024 06:26
Monday 08-01-2024 10:44
Sunday 07-01-2024 09:20
Saturday 06-01-2024 02:38
Friday 05-01-2024 07:28
Friday 05-01-2024 00:20
Thursday 04-01-2024 12:30
Wednesday 03-01-2024 19:14
Wednesday 03-01-2024 01:18
Tuesday 02-01-2024 14:39
Monday 01-01-2024 07:11
Sunday 31-12-2023 16:17
Sunday 31-12-2023 12:50
Saturday 16-12-2023 03:37
Friday 15-12-2023 15:34
Friday 15-12-2023 01:29
Thursday 14-12-2023 19:52
Thursday 14-12-2023 19:52
Wednesday 13-12-2023 23:16
Wednesday 13-12-2023 23:16
Wednesday 13-12-2023 04:07
Monday 11-12-2023 13:33
Sunday 10-12-2023 03:03
Friday 08-12-2023 05:38
Thursday 07-12-2023 12:29
Thursday 07-12-2023 03:35
Tuesday 05-12-2023 14:32
Monday 04-12-2023 21:30
Monday 04-12-2023 21:30
Monday 04-12-2023 07:29
Tuesday 28-11-2023 11:53
Tuesday 28-11-2023 11:53
Sunday 26-11-2023 15:17
Saturday 25-11-2023 03:32
Friday 24-11-2023 13:37
Tuesday 21-11-2023 23:16
Tuesday 21-11-2023 01:19
Sunday 19-11-2023 10:51
Wednesday 15-11-2023 23:17
Tuesday 14-11-2023 05:48
Sunday 12-11-2023 14:30
Sunday 12-11-2023 14:30
Saturday 11-11-2023 06:07
Friday 10-11-2023 13:30
Wednesday 08-11-2023 20:16
Wednesday 08-11-2023 20:16
Tuesday 07-11-2023 00:45
Monday 06-11-2023 11:44
Sunday 05-11-2023 09:23
Saturday 04-11-2023 03:38
Friday 03-11-2023 06:21
Wednesday 01-11-2023 13:31
Wednesday 01-11-2023 02:36
Tuesday 31-10-2023 10:42
Monday 30-10-2023 17:52
Monday 30-10-2023 17:52
Saturday 28-10-2023 12:06
Thursday 26-10-2023 10:29
Thursday 26-10-2023 01:25
Wednesday 25-10-2023 19:23
Tuesday 24-10-2023 23:12
Friday 20-10-2023 06:27
Saturday 14-10-2023 10:36
Friday 13-10-2023 13:50
Friday 13-10-2023 13:50
Friday 13-10-2023 02:45
Wednesday 11-10-2023 18:06
Wednesday 11-10-2023 18:06
Wednesday 11-10-2023 04:09
Tuesday 10-10-2023 06:24
Saturday 07-10-2023 03:32
Wednesday 04-10-2023 23:15
Wednesday 04-10-2023 23:15
Monday 02-10-2023 20:24
Sunday 01-10-2023 08:09
Friday 29-09-2023 12:34
Thursday 28-09-2023 11:14
Thursday 28-09-2023 04:26
Tuesday 26-09-2023 23:17
Tuesday 26-09-2023 23:17
Thursday 21-09-2023 00:47
Monday 18-09-2023 04:06
Monday 18-09-2023 04:06
Sunday 17-09-2023 15:51
Sunday 17-09-2023 15:51
Thursday 14-09-2023 23:33
Thursday 14-09-2023 03:33
Wednesday 13-09-2023 21:29
Sunday 10-09-2023 01:25
Friday 08-09-2023 20:55
Thursday 07-09-2023 19:25
Wednesday 06-09-2023 16:25
Wednesday 06-09-2023 16:25
Wednesday 06-09-2023 06:26
Monday 04-09-2023 13:34
Saturday 02-09-2023 14:49
Thursday 31-08-2023 07:26
Thursday 31-08-2023 07:26
Friday 25-08-2023 17:54
Friday 25-08-2023 17:54
Friday 25-08-2023 02:22
Thursday 24-08-2023 13:03
Thursday 24-08-2023 05:30
Wednesday 23-08-2023 23:39
Wednesday 23-08-2023 23:39
Wednesday 23-08-2023 18:07
Wednesday 23-08-2023 13:13
Wednesday 23-08-2023 01:23
Tuesday 22-08-2023 19:05
Tuesday 22-08-2023 15:13
Tuesday 22-08-2023 14:54
Tuesday 22-08-2023 04:36
Monday 21-08-2023 21:26
Monday 21-08-2023 13:35
Monday 21-08-2023 02:06
Sunday 20-08-2023 18:07
Sunday 20-08-2023 12:34
Sunday 20-08-2023 08:06
Saturday 19-08-2023 15:11
Saturday 19-08-2023 10:50
Friday 18-08-2023 21:41
Friday 18-08-2023 21:41
Friday 18-08-2023 01:38
Friday 18-08-2023 01:38
Thursday 17-08-2023 21:24
Thursday 17-08-2023 08:06
Thursday 17-08-2023 08:06
Thursday 17-08-2023 04:38
Wednesday 16-08-2023 19:25
Wednesday 16-08-2023 10:50
Wednesday 16-08-2023 06:13
Tuesday 15-08-2023 20:44
Tuesday 15-08-2023 14:08
Tuesday 15-08-2023 03:06
Monday 14-08-2023 18:41
Monday 14-08-2023 13:12
Monday 14-08-2023 07:38
Monday 14-08-2023 01:41
Sunday 13-08-2023 08:49
Saturday 12-08-2023 20:09
Saturday 12-08-2023 13:26
Saturday 12-08-2023 09:18
Saturday 12-08-2023 04:05
Friday 11-08-2023 17:40
Friday 11-08-2023 02:46
Thursday 10-08-2023 16:14
Thursday 10-08-2023 11:15
Thursday 10-08-2023 05:40
Wednesday 09-08-2023 03:38
Tuesday 08-08-2023 19:44
Tuesday 08-08-2023 10:15
Tuesday 08-08-2023 06:13
Tuesday 08-08-2023 00:26
Tuesday 08-08-2023 00:26
Monday 07-08-2023 17:51
Monday 07-08-2023 13:11
Monday 07-08-2023 08:14
Monday 07-08-2023 02:07
Sunday 06-08-2023 11:40
Saturday 05-08-2023 19:41
Friday 04-08-2023 04:19
Thursday 03-08-2023 21:46
Thursday 03-08-2023 10:40
Thursday 03-08-2023 01:03
Wednesday 02-08-2023 17:37
Wednesday 02-08-2023 07:38
Wednesday 02-08-2023 07:38
Wednesday 02-08-2023 03:42
Tuesday 01-08-2023 22:17
Tuesday 01-08-2023 11:30
Tuesday 01-08-2023 05:32
Monday 31-07-2023 19:24
Monday 31-07-2023 14:27
Monday 31-07-2023 14:27
Monday 31-07-2023 08:35
Monday 31-07-2023 03:34
Sunday 30-07-2023 18:06
Sunday 30-07-2023 06:48
Sunday 30-07-2023 02:07
Saturday 29-07-2023 19:39
Saturday 29-07-2023 15:24
Saturday 29-07-2023 09:45
Saturday 29-07-2023 05:32
Friday 28-07-2023 21:46
Friday 28-07-2023 16:54
Friday 28-07-2023 07:38
Friday 28-07-2023 02:47
Thursday 27-07-2023 19:25
Thursday 27-07-2023 11:11
Thursday 27-07-2023 01:29
Wednesday 26-07-2023 20:05
Wednesday 26-07-2023 16:18
Wednesday 26-07-2023 06:47
Tuesday 25-07-2023 17:44
Tuesday 25-07-2023 12:11
Tuesday 25-07-2023 04:54
Tuesday 25-07-2023 00:30
Sunday 23-07-2023 17:37
Sunday 23-07-2023 17:37
Saturday 22-07-2023 20:08
Saturday 22-07-2023 01:40
Friday 21-07-2023 12:12
Friday 21-07-2023 03:38
Thursday 20-07-2023 14:50
Thursday 20-07-2023 05:30
Wednesday 19-07-2023 18:43
Wednesday 19-07-2023 06:37
Wednesday 19-07-2023 06:37
Wednesday 19-07-2023 02:56
Tuesday 18-07-2023 08:41
Tuesday 18-07-2023 08:41
Monday 17-07-2023 15:11
Monday 17-07-2023 06:03
Monday 17-07-2023 01:39
Monday 17-07-2023 01:39
Sunday 16-07-2023 03:38
Saturday 15-07-2023 10:14
Friday 14-07-2023 20:28
Friday 14-07-2023 14:28
Friday 14-07-2023 00:34
Thursday 13-07-2023 08:33
Thursday 13-07-2023 02:34
Wednesday 12-07-2023 05:53
Tuesday 11-07-2023 22:48
Monday 10-07-2023 07:32
Saturday 08-07-2023 10:31
Saturday 08-07-2023 10:31
Friday 07-07-2023 19:17
Thursday 06-07-2023 06:38
Thursday 06-07-2023 06:38
Wednesday 05-07-2023 22:19
Wednesday 05-07-2023 04:58
Tuesday 04-07-2023 07:39
Tuesday 04-07-2023 03:22
Monday 03-07-2023 06:06
Monday 03-07-2023 06:06
Sunday 02-07-2023 18:45
Saturday 01-07-2023 14:51
Saturday 01-07-2023 14:51
Friday 30-06-2023 08:18
Thursday 29-06-2023 22:16
Wednesday 28-06-2023 20:05
Wednesday 28-06-2023 06:03
Wednesday 28-06-2023 06:03
Wednesday 28-06-2023 00:23
Tuesday 27-06-2023 03:39
Tuesday 27-06-2023 03:39
Monday 26-06-2023 10:22
Monday 26-06-2023 05:19
Sunday 25-06-2023 19:12
Sunday 25-06-2023 07:31
Sunday 25-06-2023 01:43
Sunday 25-06-2023 01:43
Friday 23-06-2023 20:32
Thursday 22-06-2023 12:12
Thursday 22-06-2023 08:38
Thursday 22-06-2023 08:38
Tuesday 20-06-2023 23:30
Tuesday 20-06-2023 15:49
Tuesday 20-06-2023 06:32
Tuesday 20-06-2023 02:38
Sunday 18-06-2023 11:21
Saturday 17-06-2023 03:42
Saturday 17-06-2023 03:42
Friday 16-06-2023 14:53
Thursday 15-06-2023 12:09
Thursday 15-06-2023 06:26
Thursday 15-06-2023 00:22
Wednesday 14-06-2023 05:23
Tuesday 13-06-2023 10:41
Tuesday 13-06-2023 03:22
Tuesday 13-06-2023 03:22
Monday 12-06-2023 08:39
Monday 12-06-2023 04:42
Sunday 11-06-2023 13:12
Thursday 08-06-2023 19:21
Wednesday 07-06-2023 21:30
Wednesday 07-06-2023 11:10
Wednesday 07-06-2023 05:23
Wednesday 07-06-2023 00:22
Tuesday 06-06-2023 18:21
Tuesday 06-06-2023 18:21
Tuesday 06-06-2023 14:43
Tuesday 06-06-2023 02:56
Monday 05-06-2023 16:39
Monday 05-06-2023 16:39
Monday 05-06-2023 07:35
Sunday 04-06-2023 20:07
Sunday 04-06-2023 08:10
Saturday 03-06-2023 13:49
Saturday 03-06-2023 07:24
Friday 02-06-2023 18:33
Friday 02-06-2023 04:34
Friday 02-06-2023 04:34
Thursday 01-06-2023 13:49
Wednesday 31-05-2023 23:37
Wednesday 31-05-2023 11:11
Wednesday 31-05-2023 01:06
Tuesday 30-05-2023 16:41
Monday 29-05-2023 07:15
Sunday 28-05-2023 18:23
Sunday 28-05-2023 02:05
Saturday 27-05-2023 14:16
Saturday 27-05-2023 07:51
Thursday 25-05-2023 07:16
Thursday 25-05-2023 02:55
Wednesday 24-05-2023 08:36
Wednesday 24-05-2023 01:24
Tuesday 23-05-2023 17:36
Monday 22-05-2023 21:43
Monday 22-05-2023 15:41
Monday 22-05-2023 08:16
Saturday 20-05-2023 19:23
Saturday 20-05-2023 10:12
Friday 19-05-2023 20:32
Friday 19-05-2023 13:43
Thursday 18-05-2023 08:39
Thursday 18-05-2023 03:36
Thursday 18-05-2023 03:36
Wednesday 17-05-2023 21:45
Wednesday 17-05-2023 15:16
Wednesday 17-05-2023 06:05
Wednesday 17-05-2023 02:25
Tuesday 16-05-2023 16:11
Tuesday 16-05-2023 04:52
Monday 15-05-2023 14:29
Monday 15-05-2023 02:48
Sunday 14-05-2023 18:46
Sunday 14-05-2023 18:46
Saturday 13-05-2023 07:24
Thursday 11-05-2023 21:28
Thursday 11-05-2023 15:09
Wednesday 10-05-2023 20:08
Wednesday 10-05-2023 10:12
Tuesday 09-05-2023 02:10
Sunday 07-05-2023 10:50
Sunday 07-05-2023 10:50
Saturday 06-05-2023 11:23
Friday 05-05-2023 03:09
Thursday 04-05-2023 22:20
Tuesday 02-05-2023 23:15
Tuesday 02-05-2023 16:13
Monday 01-05-2023 22:23
Sunday 30-04-2023 10:50
Saturday 29-04-2023 16:29
Saturday 29-04-2023 11:21

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 52
maandag 61
dinsdag 70
woensdag 78
donderdag 68
vrijdag 48
zaterdag 49

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 10
1:00 - 2:00 23
2:00 - 3:00 21
3:00 - 4:00 28
4:00 - 5:00 16
5:00 - 6:00 20
6:00 - 7:00 26
7:00 - 8:00 21
8:00 - 9:00 21
9:00 - 10:00 6
10:00 - 11:00 22
11:00 - 12:00 21
12:00 - 13:00 15
13:00 - 14:00 19
14:00 - 15:00 23
15:00 - 16:00 19
16:00 - 17:00 12
17:00 - 18:00 12
18:00 - 19:00 15
19:00 - 20:00 17
20:00 - 21:00 17
21:00 - 22:00 19
22:00 - 23:00 8
23:00 - 24:00 15