Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Stone
Titel: Money (Hope Ain't Gone)
Aantal keer gedraaid: 262
Eerste keer: Friday 04-11-2022 20:15
Laatste keer: Tuesday 18-06-2024 05:39
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.44302 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.43916 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 18-06-2024 05:39
Sunday 16-06-2024 01:46
Saturday 15-06-2024 02:54
Wednesday 12-06-2024 21:42
Monday 10-06-2024 05:53
Friday 07-06-2024 14:22
Tuesday 04-06-2024 23:06
Monday 03-06-2024 01:13
Wednesday 22-05-2024 00:50
Sunday 19-05-2024 16:10
Saturday 18-05-2024 19:38
Friday 10-05-2024 21:49
Tuesday 07-05-2024 19:13
Monday 29-04-2024 23:14
Monday 29-04-2024 23:14
Sunday 28-04-2024 06:13
Wednesday 24-04-2024 23:18
Wednesday 24-04-2024 23:18
Wednesday 24-04-2024 04:23
Sunday 21-04-2024 09:21
Friday 19-04-2024 00:23
Friday 19-04-2024 00:23
Thursday 18-04-2024 11:16
Thursday 18-04-2024 04:55
Monday 15-04-2024 21:16
Monday 08-04-2024 11:26
Sunday 07-04-2024 06:18
Sunday 07-04-2024 06:18
Friday 05-04-2024 20:46
Wednesday 03-04-2024 21:42
Sunday 31-03-2024 21:04
Tuesday 26-03-2024 19:25
Tuesday 26-03-2024 02:51
Tuesday 26-03-2024 02:51
Thursday 21-03-2024 15:28
Monday 18-03-2024 23:02
Saturday 16-03-2024 20:05
Tuesday 12-03-2024 23:42
Monday 11-03-2024 05:55
Wednesday 06-03-2024 23:52
Wednesday 06-03-2024 23:52
Monday 04-03-2024 01:10
Sunday 03-03-2024 19:06
Thursday 29-02-2024 05:27
Friday 16-02-2024 22:18
Sunday 31-12-2023 16:23
Tuesday 26-12-2023 01:50
Tuesday 26-12-2023 01:50
Monday 18-12-2023 16:46
Saturday 09-12-2023 05:52
Thursday 07-12-2023 00:11
Thursday 07-12-2023 00:11
Thursday 23-11-2023 00:40
Thursday 16-11-2023 05:50
Tuesday 24-10-2023 02:53
Monday 16-10-2023 23:08
Wednesday 13-09-2023 10:18
Monday 11-09-2023 23:04
Sunday 03-09-2023 21:04
Wednesday 30-08-2023 19:48
Friday 25-08-2023 05:53
Wednesday 23-08-2023 23:05
Tuesday 22-08-2023 02:49
Tuesday 15-08-2023 23:03
Monday 14-08-2023 01:14
Monday 07-08-2023 22:07
Sunday 06-08-2023 19:04
Saturday 05-08-2023 12:25
Wednesday 02-08-2023 23:03
Friday 28-07-2023 19:37
Tuesday 25-07-2023 20:27
Thursday 20-07-2023 05:25
Monday 17-07-2023 02:17
Monday 10-07-2023 23:16
Monday 10-07-2023 23:16
Sunday 09-07-2023 09:38
Saturday 08-07-2023 05:51
Thursday 06-07-2023 01:39
Tuesday 04-07-2023 21:35
Tuesday 04-07-2023 17:48
Saturday 01-07-2023 10:42
Thursday 29-06-2023 12:40
Monday 26-06-2023 03:30
Sunday 25-06-2023 19:31
Sunday 25-06-2023 19:31
Sunday 18-06-2023 02:17
Friday 16-06-2023 03:33
Tuesday 13-06-2023 04:29
Saturday 10-06-2023 05:53
Thursday 08-06-2023 17:11
Wednesday 07-06-2023 02:20
Tuesday 30-05-2023 22:09
Tuesday 30-05-2023 22:09
Monday 29-05-2023 05:50
Saturday 27-05-2023 21:36
Friday 26-05-2023 08:29
Tuesday 23-05-2023 02:02
Saturday 20-05-2023 02:03
Friday 19-05-2023 11:29
Sunday 14-05-2023 04:02
Thursday 11-05-2023 01:51
Wednesday 10-05-2023 20:12
Sunday 07-05-2023 21:23
Monday 01-05-2023 10:12
Monday 01-05-2023 04:54
Monday 01-05-2023 04:54
Thursday 27-04-2023 22:30
Thursday 27-04-2023 22:30
Wednesday 26-04-2023 02:18
Saturday 22-04-2023 04:43
Saturday 22-04-2023 04:43
Saturday 15-04-2023 02:03
Wednesday 12-04-2023 20:10
Tuesday 11-04-2023 06:28
Tuesday 11-04-2023 06:28
Thursday 06-04-2023 17:28
Thursday 06-04-2023 17:28
Tuesday 04-04-2023 22:40
Tuesday 04-04-2023 22:40
Saturday 01-04-2023 02:01
Friday 31-03-2023 08:19
Friday 31-03-2023 08:19
Tuesday 28-03-2023 15:49
Monday 27-03-2023 03:34
Thursday 23-03-2023 19:29
Thursday 23-03-2023 05:03
Sunday 19-03-2023 04:01
Wednesday 15-03-2023 02:55
Sunday 12-03-2023 21:17
Friday 10-03-2023 06:24
Thursday 09-03-2023 12:52
Thursday 09-03-2023 12:52
Wednesday 08-03-2023 19:33
Friday 03-03-2023 20:06
Thursday 02-03-2023 02:03
Saturday 25-02-2023 21:32
Tuesday 21-02-2023 22:17
Monday 20-02-2023 02:19
Wednesday 15-02-2023 03:58
Saturday 11-02-2023 16:13
Saturday 11-02-2023 16:13
Friday 10-02-2023 04:06
Thursday 09-02-2023 10:16
Thursday 09-02-2023 01:10
Monday 06-02-2023 11:23
Monday 06-02-2023 04:07
Sunday 05-02-2023 12:53
Saturday 04-02-2023 17:04
Thursday 02-02-2023 21:29
Thursday 02-02-2023 00:51
Wednesday 01-02-2023 16:12
Wednesday 01-02-2023 10:27
Wednesday 01-02-2023 04:08
Wednesday 01-02-2023 04:08
Tuesday 31-01-2023 20:08
Tuesday 31-01-2023 07:19
Monday 30-01-2023 04:51
Sunday 29-01-2023 12:24
Sunday 29-01-2023 08:13
Sunday 29-01-2023 02:10
Saturday 28-01-2023 16:20
Saturday 28-01-2023 04:12
Friday 27-01-2023 20:53
Friday 27-01-2023 20:53
Friday 27-01-2023 08:25
Friday 27-01-2023 08:25
Friday 27-01-2023 03:50
Thursday 26-01-2023 20:08
Thursday 26-01-2023 20:08
Thursday 26-01-2023 14:14
Thursday 26-01-2023 05:53
Wednesday 25-01-2023 23:35
Wednesday 25-01-2023 23:35
Wednesday 25-01-2023 16:13
Wednesday 25-01-2023 10:15
Tuesday 24-01-2023 19:51
Tuesday 24-01-2023 00:25
Monday 23-01-2023 18:11
Monday 23-01-2023 01:27
Sunday 22-01-2023 06:48
Sunday 22-01-2023 06:48
Saturday 21-01-2023 17:22
Saturday 21-01-2023 03:11
Friday 20-01-2023 16:50
Friday 20-01-2023 16:50
Friday 20-01-2023 11:23
Thursday 19-01-2023 21:49
Thursday 19-01-2023 03:09
Tuesday 17-01-2023 01:53
Sunday 15-01-2023 01:54
Saturday 14-01-2023 10:20
Friday 13-01-2023 02:38
Wednesday 11-01-2023 19:37
Saturday 07-01-2023 00:04
Friday 06-01-2023 00:48
Thursday 05-01-2023 21:41
Saturday 31-12-2022 10:36
Friday 16-12-2022 19:57
Friday 16-12-2022 19:57
Wednesday 14-12-2022 05:50
Sunday 11-12-2022 19:53
Sunday 11-12-2022 19:53
Saturday 10-12-2022 01:29
Friday 02-12-2022 08:26
Friday 02-12-2022 08:26
Friday 02-12-2022 04:45
Friday 02-12-2022 01:13
Thursday 01-12-2022 19:47
Thursday 01-12-2022 16:45
Thursday 01-12-2022 13:23
Thursday 01-12-2022 07:47
Wednesday 30-11-2022 18:12
Wednesday 30-11-2022 15:46
Wednesday 30-11-2022 11:22
Wednesday 30-11-2022 06:48
Wednesday 30-11-2022 02:39
Tuesday 29-11-2022 20:08
Tuesday 29-11-2022 20:08
Tuesday 29-11-2022 17:13
Tuesday 29-11-2022 17:13
Tuesday 29-11-2022 10:43
Tuesday 29-11-2022 05:06
Tuesday 29-11-2022 01:11
Monday 28-11-2022 19:35
Monday 28-11-2022 16:42
Monday 28-11-2022 08:19
Sunday 27-11-2022 21:16
Sunday 27-11-2022 18:46
Sunday 27-11-2022 15:26
Sunday 27-11-2022 15:26
Sunday 27-11-2022 12:42
Sunday 27-11-2022 12:42
Sunday 27-11-2022 09:36
Sunday 27-11-2022 06:35
Sunday 27-11-2022 06:35
Sunday 27-11-2022 02:34
Saturday 26-11-2022 22:16
Saturday 26-11-2022 19:30
Saturday 26-11-2022 17:37
Saturday 26-11-2022 13:17
Saturday 26-11-2022 10:39
Saturday 26-11-2022 00:23
Friday 25-11-2022 14:15
Friday 25-11-2022 00:12
Friday 25-11-2022 00:12
Monday 21-11-2022 01:52
Sunday 20-11-2022 19:50
Friday 18-11-2022 11:21
Wednesday 16-11-2022 04:48
Monday 14-11-2022 22:52
Monday 14-11-2022 22:52
Monday 14-11-2022 11:23
Sunday 13-11-2022 15:12
Saturday 12-11-2022 15:17
Friday 11-11-2022 20:15
Thursday 10-11-2022 22:13
Wednesday 09-11-2022 22:11
Monday 07-11-2022 23:04
Sunday 06-11-2022 15:17
Sunday 06-11-2022 15:17
Saturday 05-11-2022 15:16
Friday 04-11-2022 20:15

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 42
maandag 37
dinsdag 37
woensdag 36
donderdag 38
vrijdag 38
zaterdag 34

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 13
1:00 - 2:00 16
2:00 - 3:00 20
3:00 - 4:00 7
4:00 - 5:00 17
5:00 - 6:00 15
6:00 - 7:00 11
7:00 - 8:00 2
8:00 - 9:00 9
9:00 - 10:00 3
10:00 - 11:00 10
11:00 - 12:00 8
12:00 - 13:00 8
13:00 - 14:00 2
14:00 - 15:00 3
15:00 - 16:00 10
16:00 - 17:00 12
17:00 - 18:00 9
18:00 - 19:00 3
19:00 - 20:00 21
20:00 - 21:00 15
21:00 - 22:00 15
22:00 - 23:00 14
23:00 - 24:00 19