Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Maan/Goldband
Titel: Stiekem
Aantal keer gedraaid: 377
Eerste keer: Friday 04-11-2022 08:50
Laatste keer: Sunday 24-03-2024 11:05
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.74492 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.60015 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Sunday 24-03-2024 11:05
Sunday 24-03-2024 11:05
Sunday 24-03-2024 01:22
Friday 22-03-2024 14:48
Friday 22-03-2024 01:23
Thursday 21-03-2024 19:21
Monday 18-03-2024 19:15
Saturday 16-03-2024 20:09
Saturday 16-03-2024 07:42
Saturday 16-03-2024 02:41
Wednesday 13-03-2024 05:34
Tuesday 12-03-2024 13:37
Sunday 10-03-2024 04:24
Saturday 09-03-2024 13:31
Friday 08-03-2024 09:36
Thursday 07-03-2024 23:20
Tuesday 05-03-2024 06:26
Tuesday 05-03-2024 02:43
Monday 04-03-2024 19:24
Sunday 03-03-2024 12:29
Sunday 03-03-2024 01:26
Saturday 02-03-2024 19:23
Friday 01-03-2024 05:29
Tuesday 27-02-2024 09:40
Saturday 24-02-2024 15:21
Saturday 24-02-2024 15:21
Friday 23-02-2024 21:30
Friday 23-02-2024 10:21
Tuesday 20-02-2024 04:23
Tuesday 20-02-2024 04:23
Monday 19-02-2024 09:22
Saturday 17-02-2024 20:08
Saturday 17-02-2024 12:06
Thursday 15-02-2024 10:41
Tuesday 13-02-2024 13:40
Monday 12-02-2024 03:20
Saturday 10-02-2024 09:14
Saturday 10-02-2024 02:39
Thursday 08-02-2024 06:27
Tuesday 06-02-2024 11:50
Sunday 04-02-2024 12:29
Saturday 03-02-2024 14:41
Saturday 03-02-2024 05:41
Saturday 03-02-2024 05:41
Friday 02-02-2024 02:40
Tuesday 30-01-2024 06:38
Tuesday 30-01-2024 06:38
Monday 29-01-2024 10:42
Sunday 28-01-2024 07:25
Saturday 27-01-2024 10:06
Thursday 25-01-2024 06:28
Thursday 25-01-2024 02:14
Tuesday 23-01-2024 22:28
Tuesday 23-01-2024 10:39
Saturday 20-01-2024 14:20
Saturday 20-01-2024 14:20
Sunday 14-01-2024 12:32
Sunday 14-01-2024 12:32
Sunday 07-01-2024 06:37
Friday 05-01-2024 11:34
Wednesday 03-01-2024 21:30
Wednesday 03-01-2024 03:50
Tuesday 02-01-2024 15:13
Friday 22-12-2023 18:15
Wednesday 20-12-2023 15:40
Monday 18-12-2023 12:08
Sunday 17-12-2023 07:16
Saturday 16-12-2023 13:31
Thursday 14-12-2023 04:49
Monday 11-12-2023 23:29
Thursday 07-12-2023 20:05
Tuesday 05-12-2023 17:51
Sunday 03-12-2023 20:24
Wednesday 29-11-2023 11:48
Sunday 26-11-2023 12:31
Sunday 26-11-2023 06:40
Friday 24-11-2023 20:52
Friday 24-11-2023 20:52
Monday 20-11-2023 23:36
Monday 20-11-2023 10:50
Monday 20-11-2023 10:50
Sunday 19-11-2023 21:16
Saturday 18-11-2023 05:41
Thursday 16-11-2023 10:26
Sunday 12-11-2023 07:27
Saturday 11-11-2023 12:04
Saturday 04-11-2023 19:41
Friday 03-11-2023 22:25
Tuesday 31-10-2023 22:31
Tuesday 31-10-2023 22:31
Sunday 29-10-2023 09:22
Saturday 28-10-2023 15:46
Monday 23-10-2023 11:42
Sunday 22-10-2023 19:25
Wednesday 18-10-2023 15:08
Thursday 12-10-2023 23:18
Monday 09-10-2023 19:05
Sunday 08-10-2023 18:23
Friday 06-10-2023 04:07
Thursday 05-10-2023 17:39
Thursday 05-10-2023 01:24
Monday 02-10-2023 10:21
Saturday 30-09-2023 14:50
Saturday 30-09-2023 14:50
Friday 29-09-2023 01:29
Wednesday 20-09-2023 17:50
Wednesday 20-09-2023 05:30
Saturday 16-09-2023 15:22
Saturday 16-09-2023 15:22
Friday 15-09-2023 06:07
Sunday 10-09-2023 14:33
Sunday 10-09-2023 14:33
Monday 04-09-2023 08:35
Thursday 31-08-2023 19:38
Thursday 31-08-2023 19:38
Wednesday 30-08-2023 11:39
Tuesday 29-08-2023 06:26
Thursday 17-08-2023 08:53
Saturday 12-08-2023 12:27
Saturday 12-08-2023 01:32
Wednesday 09-08-2023 14:44
Wednesday 09-08-2023 02:17
Monday 07-08-2023 05:14
Thursday 03-08-2023 11:42
Monday 31-07-2023 07:16
Friday 28-07-2023 03:33
Wednesday 26-07-2023 18:21
Wednesday 26-07-2023 18:21
Thursday 13-07-2023 02:52
Friday 30-06-2023 12:20
Tuesday 20-06-2023 22:51
Wednesday 07-06-2023 11:52
Wednesday 07-06-2023 11:52
Thursday 01-06-2023 20:28
Thursday 11-05-2023 08:39
Thursday 11-05-2023 08:39
Sunday 07-05-2023 02:05
Sunday 07-05-2023 02:05
Friday 05-05-2023 03:01
Wednesday 03-05-2023 15:48
Saturday 29-04-2023 21:13
Monday 27-03-2023 22:16
Monday 27-03-2023 17:35
Monday 27-03-2023 12:13
Monday 27-03-2023 05:19
Saturday 25-03-2023 19:09
Saturday 25-03-2023 15:22
Saturday 25-03-2023 01:03
Friday 24-03-2023 06:03
Friday 24-03-2023 01:22
Thursday 23-03-2023 16:07
Thursday 23-03-2023 12:07
Thursday 23-03-2023 12:07
Thursday 23-03-2023 08:07
Thursday 23-03-2023 08:07
Wednesday 22-03-2023 14:07
Wednesday 22-03-2023 03:25
Tuesday 21-03-2023 12:37
Monday 20-03-2023 15:38
Monday 20-03-2023 06:39
Monday 20-03-2023 03:02
Sunday 19-03-2023 14:05
Sunday 19-03-2023 04:16
Sunday 19-03-2023 04:16
Saturday 18-03-2023 20:09
Saturday 18-03-2023 02:14
Friday 17-03-2023 23:48
Friday 17-03-2023 11:29
Thursday 16-03-2023 10:20
Thursday 16-03-2023 06:37
Thursday 16-03-2023 03:25
Thursday 16-03-2023 03:25
Wednesday 15-03-2023 16:21
Wednesday 15-03-2023 04:37
Tuesday 14-03-2023 23:30
Tuesday 14-03-2023 13:06
Tuesday 14-03-2023 07:37
Monday 13-03-2023 16:07
Monday 13-03-2023 16:07
Monday 13-03-2023 11:24
Monday 13-03-2023 02:05
Sunday 12-03-2023 18:05
Sunday 12-03-2023 13:24
Sunday 12-03-2023 06:41
Saturday 11-03-2023 19:09
Saturday 11-03-2023 09:49
Saturday 11-03-2023 01:04
Friday 10-03-2023 21:34
Friday 10-03-2023 21:34
Friday 10-03-2023 12:39
Friday 10-03-2023 12:39
Thursday 09-03-2023 20:13
Thursday 09-03-2023 07:38
Wednesday 08-03-2023 18:05
Wednesday 08-03-2023 18:05
Wednesday 08-03-2023 11:08
Tuesday 07-03-2023 08:39
Tuesday 07-03-2023 03:45
Monday 06-03-2023 18:53
Monday 06-03-2023 12:45
Monday 06-03-2023 12:45
Saturday 04-03-2023 20:09
Saturday 04-03-2023 13:34
Saturday 04-03-2023 04:52
Friday 03-03-2023 08:34
Thursday 02-03-2023 13:03
Wednesday 01-03-2023 07:33
Tuesday 28-02-2023 11:37
Monday 27-02-2023 14:07
Monday 27-02-2023 08:10
Monday 27-02-2023 01:21
Saturday 25-02-2023 20:11
Saturday 25-02-2023 14:15
Saturday 25-02-2023 09:15
Saturday 25-02-2023 01:03
Thursday 23-02-2023 08:07
Wednesday 22-02-2023 04:20
Tuesday 21-02-2023 10:20
Tuesday 21-02-2023 10:20
Monday 20-02-2023 22:45
Monday 20-02-2023 18:05
Monday 20-02-2023 18:05
Sunday 19-02-2023 16:10
Sunday 19-02-2023 09:06
Sunday 19-02-2023 03:01
Saturday 18-02-2023 19:10
Saturday 18-02-2023 19:10
Saturday 18-02-2023 13:46
Saturday 18-02-2023 07:46
Tuesday 14-02-2023 03:42
Sunday 12-02-2023 09:07
Sunday 12-02-2023 02:55
Saturday 11-02-2023 14:45
Saturday 11-02-2023 08:05
Saturday 11-02-2023 04:06
Friday 10-02-2023 12:12
Thursday 09-02-2023 16:39
Thursday 09-02-2023 16:39
Thursday 09-02-2023 10:43
Thursday 09-02-2023 06:04
Thursday 09-02-2023 06:04
Wednesday 08-02-2023 04:52
Tuesday 07-02-2023 18:26
Tuesday 07-02-2023 07:36
Monday 06-02-2023 21:28
Monday 06-02-2023 21:28
Monday 06-02-2023 15:14
Monday 06-02-2023 10:43
Sunday 05-02-2023 19:41
Sunday 05-02-2023 19:41
Sunday 05-02-2023 12:56
Sunday 05-02-2023 01:20
Saturday 04-02-2023 15:43
Saturday 04-02-2023 15:43
Saturday 04-02-2023 04:06
Friday 03-02-2023 14:06
Friday 03-02-2023 08:37
Friday 03-02-2023 03:02
Thursday 02-02-2023 21:43
Thursday 02-02-2023 11:37
Thursday 02-02-2023 05:03
Wednesday 01-02-2023 16:25
Wednesday 01-02-2023 16:25
Wednesday 01-02-2023 10:45
Wednesday 01-02-2023 06:03
Wednesday 01-02-2023 06:03
Wednesday 01-02-2023 02:53
Tuesday 31-01-2023 22:17
Monday 30-01-2023 11:12
Monday 30-01-2023 07:09
Monday 30-01-2023 07:09
Monday 30-01-2023 02:07
Sunday 29-01-2023 18:47
Sunday 29-01-2023 14:08
Sunday 29-01-2023 09:05
Saturday 28-01-2023 16:51
Saturday 28-01-2023 07:09
Saturday 28-01-2023 01:01
Friday 27-01-2023 20:09
Friday 27-01-2023 11:10
Thursday 26-01-2023 17:07
Thursday 26-01-2023 11:16
Thursday 26-01-2023 06:05
Thursday 26-01-2023 06:05
Wednesday 25-01-2023 21:27
Wednesday 25-01-2023 15:37
Wednesday 25-01-2023 04:18
Tuesday 24-01-2023 19:47
Tuesday 24-01-2023 08:07
Monday 23-01-2023 22:20
Monday 23-01-2023 18:05
Sunday 22-01-2023 01:38
Saturday 21-01-2023 18:08
Saturday 21-01-2023 13:05
Saturday 21-01-2023 04:34
Friday 20-01-2023 11:30
Friday 20-01-2023 06:04
Friday 20-01-2023 06:04
Thursday 19-01-2023 14:23
Thursday 19-01-2023 08:07
Wednesday 18-01-2023 20:26
Wednesday 18-01-2023 15:33
Wednesday 18-01-2023 10:15
Wednesday 18-01-2023 01:42
Tuesday 17-01-2023 22:17
Tuesday 17-01-2023 17:53
Tuesday 17-01-2023 17:53
Tuesday 17-01-2023 13:03
Tuesday 17-01-2023 04:09
Monday 16-01-2023 19:15
Monday 16-01-2023 01:06
Sunday 15-01-2023 06:06
Sunday 15-01-2023 06:06
Saturday 14-01-2023 21:07
Saturday 14-01-2023 21:07
Saturday 14-01-2023 17:42
Saturday 14-01-2023 14:17
Saturday 14-01-2023 03:05
Saturday 14-01-2023 03:05
Friday 13-01-2023 07:33
Thursday 12-01-2023 17:07
Thursday 12-01-2023 10:23
Thursday 12-01-2023 05:30
Wednesday 11-01-2023 11:49
Wednesday 11-01-2023 07:04
Tuesday 10-01-2023 10:21
Tuesday 10-01-2023 03:05
Tuesday 10-01-2023 03:05
Monday 09-01-2023 08:09
Sunday 08-01-2023 20:47
Sunday 08-01-2023 13:21
Sunday 08-01-2023 13:21
Sunday 08-01-2023 06:44
Sunday 08-01-2023 01:42
Saturday 07-01-2023 20:07
Saturday 07-01-2023 17:04
Saturday 07-01-2023 07:47
Friday 06-01-2023 22:30
Friday 06-01-2023 18:27
Thursday 05-01-2023 17:07
Thursday 05-01-2023 13:31
Thursday 05-01-2023 06:35
Thursday 05-01-2023 01:25
Thursday 10-11-2022 23:09
Thursday 10-11-2022 16:15
Thursday 10-11-2022 11:21
Thursday 10-11-2022 07:22
Thursday 10-11-2022 04:07
Wednesday 09-11-2022 22:24
Wednesday 09-11-2022 14:50
Wednesday 09-11-2022 10:47
Wednesday 09-11-2022 06:23
Wednesday 09-11-2022 03:28
Tuesday 08-11-2022 21:54
Tuesday 08-11-2022 21:54
Tuesday 08-11-2022 18:52
Tuesday 08-11-2022 15:50
Tuesday 08-11-2022 12:10
Tuesday 08-11-2022 05:05
Monday 07-11-2022 23:47
Monday 07-11-2022 20:08
Monday 07-11-2022 17:50
Monday 07-11-2022 07:28
Monday 07-11-2022 04:33
Monday 07-11-2022 01:23
Sunday 06-11-2022 21:42
Sunday 06-11-2022 16:46
Sunday 06-11-2022 13:32
Sunday 06-11-2022 09:33
Sunday 06-11-2022 05:26
Sunday 06-11-2022 02:35
Saturday 05-11-2022 23:31
Saturday 05-11-2022 18:13
Saturday 05-11-2022 12:39
Friday 04-11-2022 20:56
Friday 04-11-2022 20:56
Friday 04-11-2022 08:50

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 56
maandag 55
dinsdag 47
woensdag 46
donderdag 59
vrijdag 42
zaterdag 72

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 0
1:00 - 2:00 19
2:00 - 3:00 15
3:00 - 4:00 17
4:00 - 5:00 18
5:00 - 6:00 12
6:00 - 7:00 26
7:00 - 8:00 18
8:00 - 9:00 16
9:00 - 10:00 11
10:00 - 11:00 19
11:00 - 12:00 21
12:00 - 13:00 22
13:00 - 14:00 15
14:00 - 15:00 19
15:00 - 16:00 17
16:00 - 17:00 12
17:00 - 18:00 12
18:00 - 19:00 17
19:00 - 20:00 17
20:00 - 21:00 18
21:00 - 22:00 15
22:00 - 23:00 12
23:00 - 24:00 9