Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Beyonce
Titel: Crazy In Love - Karaoke
Aantal keer gedraaid: 10
Eerste keer: Friday 12-03-2021 09:51
Laatste keer: Wednesday 27-04-2022 20:46
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.0243 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.00851 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 27-04-2022 20:46
Friday 08-04-2022 09:10
Friday 28-01-2022 09:09
Friday 10-12-2021 09:06
Friday 05-11-2021 09:44
Friday 03-09-2021 09:08
Friday 09-07-2021 09:22
Monday 10-05-2021 11:34
Tuesday 27-04-2021 16:59
Friday 12-03-2021 09:51

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 0
maandag 1
dinsdag 1
woensdag 1
donderdag 0
vrijdag 7
zaterdag 0

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 0
1:00 - 2:00 0
2:00 - 3:00 0
3:00 - 4:00 0
4:00 - 5:00 0
5:00 - 6:00 0
6:00 - 7:00 0
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 0
9:00 - 10:00 7
10:00 - 11:00 0
11:00 - 12:00 1
12:00 - 13:00 0
13:00 - 14:00 0
14:00 - 15:00 0
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 1
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 0
19:00 - 20:00 0
20:00 - 21:00 1
21:00 - 22:00 0
22:00 - 23:00 0
23:00 - 24:00 0