Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Eminem Ft Beyonce
Titel: Walk On Water
Aantal keer gedraaid: 49
Eerste keer: Friday 10-11-2017 18:05
Laatste keer: Wednesday 13-02-2019 10:42
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.10659 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.02048 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Wednesday 13-02-2019 10:42
Wednesday 24-01-2018 13:33
Wednesday 27-12-2017 17:16
Sunday 24-12-2017 06:02
Wednesday 13-12-2017 17:36
Monday 11-12-2017 14:33
Thursday 07-12-2017 15:06
Thursday 07-12-2017 11:32
Wednesday 06-12-2017 00:06
Tuesday 05-12-2017 21:13
Tuesday 05-12-2017 15:11
Monday 04-12-2017 13:09
Monday 04-12-2017 09:13
Monday 04-12-2017 02:07
Sunday 03-12-2017 23:15
Sunday 03-12-2017 11:11
Saturday 02-12-2017 17:38
Saturday 02-12-2017 13:08
Saturday 02-12-2017 02:16
Friday 01-12-2017 23:16
Friday 01-12-2017 13:36
Thursday 30-11-2017 15:52
Thursday 30-11-2017 02:08
Wednesday 29-11-2017 09:49
Tuesday 28-11-2017 19:06
Monday 27-11-2017 10:40
Monday 27-11-2017 05:04
Sunday 26-11-2017 11:28
Saturday 25-11-2017 17:38
Saturday 25-11-2017 14:42
Thursday 23-11-2017 21:14
Thursday 23-11-2017 05:23
Monday 20-11-2017 11:14
Saturday 18-11-2017 14:26
Thursday 16-11-2017 23:12
Thursday 16-11-2017 14:49
Thursday 16-11-2017 04:22
Wednesday 15-11-2017 20:25
Wednesday 15-11-2017 14:53
Tuesday 14-11-2017 14:45
Monday 13-11-2017 21:18
Monday 13-11-2017 19:16
Monday 13-11-2017 14:49
Monday 13-11-2017 08:20
Sunday 12-11-2017 14:21
Saturday 11-11-2017 20:29
Saturday 11-11-2017 11:27
Friday 10-11-2017 22:19
Friday 10-11-2017 18:05

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 5
maandag 11
dinsdag 4
woensdag 8
donderdag 9
vrijdag 4
zaterdag 8

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 1
1:00 - 2:00 0
2:00 - 3:00 3
3:00 - 4:00 0
4:00 - 5:00 1
5:00 - 6:00 2
6:00 - 7:00 1
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 1
9:00 - 10:00 2
10:00 - 11:00 2
11:00 - 12:00 5
12:00 - 13:00 0
13:00 - 14:00 4
14:00 - 15:00 8
15:00 - 16:00 3
16:00 - 17:00 0
17:00 - 18:00 4
18:00 - 19:00 1
19:00 - 20:00 2
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 3
22:00 - 23:00 1
23:00 - 24:00 3