Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Beyonce
Titel: Blow
Aantal keer gedraaid: 47
Eerste keer: Tuesday 07-01-2014 04:18
Laatste keer: Tuesday 16-07-2019 10:40
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.02331 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.01239 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Tuesday 16-07-2019 10:40
Sunday 17-02-2019 21:36
Wednesday 02-07-2014 07:44
Sunday 13-04-2014 05:14
Friday 11-04-2014 14:25
Thursday 10-04-2014 12:27
Thursday 10-04-2014 02:09
Wednesday 09-04-2014 20:14
Wednesday 09-04-2014 00:44
Tuesday 08-04-2014 18:19
Tuesday 08-04-2014 03:09
Sunday 06-04-2014 16:36
Sunday 06-04-2014 06:30
Friday 04-04-2014 20:07
Friday 04-04-2014 06:24
Friday 04-04-2014 00:21
Thursday 03-04-2014 19:39
Thursday 03-04-2014 14:42
Thursday 03-04-2014 05:18
Thursday 03-04-2014 01:51
Tuesday 01-04-2014 21:38
Tuesday 01-04-2014 12:28
Tuesday 01-04-2014 05:11
Monday 31-03-2014 03:55
Sunday 30-03-2014 19:17
Saturday 29-03-2014 21:27
Saturday 29-03-2014 12:26
Saturday 29-03-2014 09:21
Friday 28-03-2014 15:17
Thursday 27-03-2014 21:31
Thursday 27-03-2014 15:16
Thursday 27-03-2014 04:46
Wednesday 26-03-2014 18:21
Wednesday 26-03-2014 03:30
Tuesday 25-03-2014 13:37
Tuesday 25-03-2014 09:25
Tuesday 25-03-2014 00:19
Monday 24-03-2014 19:36
Monday 24-03-2014 14:15
Monday 24-03-2014 06:27
Sunday 23-03-2014 21:46
Sunday 23-03-2014 16:18
Saturday 22-03-2014 13:34
Saturday 22-03-2014 08:20
Friday 21-03-2014 19:16
Wednesday 08-01-2014 02:28
Tuesday 07-01-2014 04:18

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 7
maandag 4
dinsdag 10
woensdag 6
donderdag 9
vrijdag 6
zaterdag 5

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 3
1:00 - 2:00 1
2:00 - 3:00 2
3:00 - 4:00 3
4:00 - 5:00 2
5:00 - 6:00 3
6:00 - 7:00 3
7:00 - 8:00 1
8:00 - 9:00 1
9:00 - 10:00 2
10:00 - 11:00 1
11:00 - 12:00 0
12:00 - 13:00 3
13:00 - 14:00 2
14:00 - 15:00 3
15:00 - 16:00 2
16:00 - 17:00 2
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 2
19:00 - 20:00 4
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 5
22:00 - 23:00 0
23:00 - 24:00 0