Muziekstatistieken

Heb je je ooit afgevraagd hoe vaak een artiest of nummer nu eigenlijk op 3FM te horen is? Vast wel, en als dat niet het geval is kan je het nu gaan doen. Op deze pagina zijn namelijk statistieken te vinden over de gedraaide muziek op 3FM. Voor de overzichtelijkheid is deze pagina opgesplitst in deelpagina's, dus maak hieronder een keuze om naar de juiste pagina te gaan:

Zoeken





Let op: Dit systeem is niet 100% nauwkeurig. Platen die niet uit de computer komen worden niet gemeten, evenals platen die worden gedraaid tijdens locatie-uitzendingen (zoals 3VOOR12Radio Live, That's Live en speciale evenementen).

Trackinformatie

Artiest: Noah & The Whale
Titel: Tonight's The Kind Of Night
Aantal keer gedraaid: 22
Eerste keer: Monday 28-03-2011 22:50
Laatste keer: Saturday 29-08-2015 03:51
Gemiddeld per dag (tot datum laatste keer): 0.01363 keer per dag
Gemiddeld per dag (tot nu): 0.00455 keer per dag
Meer opties:

Gedraaid op 3FM

Datum Tijd Programma
Saturday 29-08-2015 03:51
Friday 21-11-2014 20:48
Saturday 29-03-2014 12:35
Thursday 30-06-2011 02:49
Monday 27-06-2011 01:45
Wednesday 22-06-2011 23:33
Wednesday 15-06-2011 22:08
Thursday 09-06-2011 22:08
Tuesday 07-06-2011 00:33
Wednesday 01-06-2011 00:07
Monday 30-05-2011 01:53
Saturday 28-05-2011 14:50
Wednesday 25-05-2011 02:32
Tuesday 24-05-2011 23:09
Thursday 19-05-2011 23:08
Wednesday 18-05-2011 23:09
Tuesday 17-05-2011 23:09
Monday 16-05-2011 22:14
Saturday 14-05-2011 20:25
Saturday 14-05-2011 10:39
Monday 02-05-2011 22:33
Monday 28-03-2011 22:50

Aantal keer per weekdag

Weekdag Aantal
zondag 0
maandag 5
dinsdag 3
woensdag 5
donderdag 3
vrijdag 1
zaterdag 5

Aantal keer per uur

Uur Aantal
0:00 - 1:00 2
1:00 - 2:00 2
2:00 - 3:00 2
3:00 - 4:00 1
4:00 - 5:00 0
5:00 - 6:00 0
6:00 - 7:00 0
7:00 - 8:00 0
8:00 - 9:00 0
9:00 - 10:00 0
10:00 - 11:00 1
11:00 - 12:00 0
12:00 - 13:00 1
13:00 - 14:00 0
14:00 - 15:00 1
15:00 - 16:00 0
16:00 - 17:00 0
17:00 - 18:00 0
18:00 - 19:00 0
19:00 - 20:00 0
20:00 - 21:00 2
21:00 - 22:00 0
22:00 - 23:00 5
23:00 - 24:00 5